| MOQ: | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Prijs: | $180-232/pieces |
| Standard Packaging: | 590×445×100 mm/5,4 kg |
| Delivery Period: | 15 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
| Geheugen | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Opslag | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Touch Type | Multi-point Capacitief / 5-draads Resistief |
| Ondersteuning Touch Driver | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| LCD Display | 17" XGA TFT (1280*1024) |
| Actief Gebied | 338.92mm×271.34mm |
| Kijkhoek | 89° (L/R/T/B) |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| I/O-interfaces | 2×RJ-45, 2×USB3.0, 2×USB2.0, 1×RS232/485, 5×RS232, Mini-PCIe slot |
| Afmetingen | 380.92×313.34×55.98mm |
| Voedingsingang | DC 12V (9-30V optioneel) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C (uitbreidbaar tot -40°C tot 80°C) |
| Nr. | Artikel | Aantal |
|---|---|---|
| 1 | 17 INCH Industriële Panel PC | 1 eenheid |
| 2 | Voedingsadapter | 1 eenheid |
| 3 | 3-pins 5.08 Voedingsstekker (optioneel) | 1 eenheid |
| 4 | Ingebouwde Snap-In Kit (optioneel) | 1 set |
| 5 | Wandmontagebeugel (Optioneel) | 1 eenheid |
| 6 | Conformiteitscertificaat | 1 vel |
| 7 | Garantiekaart | 1 vel |
| 8 | Gebruikershandleiding | 1 exemplaar |
| Nr. | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | Ethernetpoort | Standaard enkele poort; optioneel dubbele of quad poorten |
| 2 | Seriële poort | Standaard 2 × RS232; optioneel 6 × RS232/RS485 |
| 3 | USB | Standaard 4 × USB (2 × USB 2.0, 2 × USB 3.0); optioneel 8 × USB |
| 4 | GPIO | Optioneel 4 ingangen / 4 uitgangen |
| MOQ: | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Prijs: | $180-232/pieces |
| Standard Packaging: | 590×445×100 mm/5,4 kg |
| Delivery Period: | 15 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
| Geheugen | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Opslag | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Touch Type | Multi-point Capacitief / 5-draads Resistief |
| Ondersteuning Touch Driver | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| LCD Display | 17" XGA TFT (1280*1024) |
| Actief Gebied | 338.92mm×271.34mm |
| Kijkhoek | 89° (L/R/T/B) |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| I/O-interfaces | 2×RJ-45, 2×USB3.0, 2×USB2.0, 1×RS232/485, 5×RS232, Mini-PCIe slot |
| Afmetingen | 380.92×313.34×55.98mm |
| Voedingsingang | DC 12V (9-30V optioneel) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C (uitbreidbaar tot -40°C tot 80°C) |
| Nr. | Artikel | Aantal |
|---|---|---|
| 1 | 17 INCH Industriële Panel PC | 1 eenheid |
| 2 | Voedingsadapter | 1 eenheid |
| 3 | 3-pins 5.08 Voedingsstekker (optioneel) | 1 eenheid |
| 4 | Ingebouwde Snap-In Kit (optioneel) | 1 set |
| 5 | Wandmontagebeugel (Optioneel) | 1 eenheid |
| 6 | Conformiteitscertificaat | 1 vel |
| 7 | Garantiekaart | 1 vel |
| 8 | Gebruikershandleiding | 1 exemplaar |
| Nr. | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | Ethernetpoort | Standaard enkele poort; optioneel dubbele of quad poorten |
| 2 | Seriële poort | Standaard 2 × RS232; optioneel 6 × RS232/RS485 |
| 3 | USB | Standaard 4 × USB (2 × USB 2.0, 2 × USB 3.0); optioneel 8 × USB |
| 4 | GPIO | Optioneel 4 ingangen / 4 uitgangen |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies