| MOQ: | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Prijs: | $214-232/pieces |
| Standard Packaging: | 460 × 445 × 100 mm/3,8 kg |
| Delivery Period: | 10 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| Component | Specificaties |
|---|---|
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
| Geheugen | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Opslag | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Touch type | Multi-point capacitief / 5-draads resistief |
| Touch driver ondersteuning | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| LCD-scherm | 11,6" XGA TFT (1920*1080) |
| Actief gebied | 257 mm*144,8 mm |
| Kijkhoek | 89° (L/R/B/B) |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| I/O-interfaces | 2*RJ-45, 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*RS232/485, 5*RS232, Mini-PCIe slot |
| Afmetingen | 299*186,8*55,98 mm |
| Voedingsingang | DC 12V (9-30V optioneel) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C (uitbreidbaar tot -40°C tot 80°C) |
1. De behuizing heeft voorgeboorde gaten volgens de inbouwafmetingen van de apparatuur.
2. Draai de lange schroeven en moeren op de kliksluitingen vast.
3. Vier clips zijn bevestigd op de schroefdraadgaten aan beide zijden.
4. Draai de lange schroeven vast om de apparatuur op zijn plaats te bevestigen.
| Nr. | Artikel | Hoeveelheid |
|---|---|---|
| 1 | Industriële paneel-pc | 1 eenheid |
| 2 | Voedingsadapter | 1 eenheid |
| 3 | 3-pins 5,08 mm voedingsstekker (optioneel) | 1 eenheid |
| 4 | Ingebouwde snap-in kit (optioneel) | 1 set |
| 5 | Wandmontagebeugel (optioneel) | 1 eenheid |
| 6 | Conformiteitscertificaat | 1 vel |
| 7 | Garantiekaart | 1 vel |
| 8 | Gebruikershandleiding | 1 exemplaar |
| Nr. | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | Ethernetpoort | Standaard enkele poort; optioneel dubbele of quad poorten |
| 2 | Seriële poort | Standaard 2 * RS232; optioneel 6 * RS232/RS485 |
| 3 | USB | Standaard 4 * USB (2 * USB 2.0, 2 * USB 3.0); optioneel 8 * USB |
| 4 | GPIO | Optioneel 4 ingangen / 4 uitgangen |
| MOQ: | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Prijs: | $214-232/pieces |
| Standard Packaging: | 460 × 445 × 100 mm/3,8 kg |
| Delivery Period: | 10 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| Component | Specificaties |
|---|---|
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
| Geheugen | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Opslag | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Touch type | Multi-point capacitief / 5-draads resistief |
| Touch driver ondersteuning | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| LCD-scherm | 11,6" XGA TFT (1920*1080) |
| Actief gebied | 257 mm*144,8 mm |
| Kijkhoek | 89° (L/R/B/B) |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| I/O-interfaces | 2*RJ-45, 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*RS232/485, 5*RS232, Mini-PCIe slot |
| Afmetingen | 299*186,8*55,98 mm |
| Voedingsingang | DC 12V (9-30V optioneel) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C (uitbreidbaar tot -40°C tot 80°C) |
1. De behuizing heeft voorgeboorde gaten volgens de inbouwafmetingen van de apparatuur.
2. Draai de lange schroeven en moeren op de kliksluitingen vast.
3. Vier clips zijn bevestigd op de schroefdraadgaten aan beide zijden.
4. Draai de lange schroeven vast om de apparatuur op zijn plaats te bevestigen.
| Nr. | Artikel | Hoeveelheid |
|---|---|---|
| 1 | Industriële paneel-pc | 1 eenheid |
| 2 | Voedingsadapter | 1 eenheid |
| 3 | 3-pins 5,08 mm voedingsstekker (optioneel) | 1 eenheid |
| 4 | Ingebouwde snap-in kit (optioneel) | 1 set |
| 5 | Wandmontagebeugel (optioneel) | 1 eenheid |
| 6 | Conformiteitscertificaat | 1 vel |
| 7 | Garantiekaart | 1 vel |
| 8 | Gebruikershandleiding | 1 exemplaar |
| Nr. | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | Ethernetpoort | Standaard enkele poort; optioneel dubbele of quad poorten |
| 2 | Seriële poort | Standaard 2 * RS232; optioneel 6 * RS232/RS485 |
| 3 | USB | Standaard 4 * USB (2 * USB 2.0, 2 * USB 3.0); optioneel 8 * USB |
| 4 | GPIO | Optioneel 4 ingangen / 4 uitgangen |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies