| MOQ: | 300 |
| Τιμή: | $180-232/pieces |
| standard packaging: | 590×445×100mm/5,4KG |
| Delivery period: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
| Μνήμη | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Αποθήκευση | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Τύπος αφής | Πολυσημειακή χωρητική / Αντίσταση 5 καλωδίων |
| Υποστήριξη οδηγού αφής | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| Οθόνη LCD | 17" XGA TFT (1280*1024) |
| Ενεργή περιοχή | 338,92mm×271,34mm |
| Γωνία θέασης | 89° (Α/Δ/Π/Κ) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² |
| Διεπαφές I/O | 2×RJ-45, 2×USB3.0, 2×USB2.0, 1×RS232/485, 5×RS232, υποδοχή Mini-PCIe |
| Διαστάσεις | 380,92×313,34×55,98mm |
| Είσοδος τροφοδοσίας | DC 12V (9-30V προαιρετικό) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C (επεκτάσιμο σε -40°C έως 80°C) |
| Αρ. | Είδος | Ποσότητα |
|---|---|---|
| 1 | Βιομηχανικό πάνελ PC 17 ιντσών | 1 μονάδα |
| 2 | Τροφοδοτικό | 1 μονάδα |
| 3 | Βύσμα τερματικού τροφοδοσίας 3 ακίδων 5,08 (προαιρετικό) | 1 μονάδα |
| 4 | Κιτ ενσωμάτωσης με κλιπ (προαιρετικό) | 1 σετ |
| 5 | Βάση τοίχου (Προαιρετικό) | 1 μονάδα |
| 6 | Πιστοποιητικό συμμόρφωσης | 1 φύλλο |
| 7 | Κάρτα εγγύησης | 1 φύλλο |
| 8 | Εγχειρίδιο χρήστη | 1 αντίγραφο |
| Αρ. | Όνομα | Περιγραφή |
|---|---|---|
| 1 | Θύρα Ethernet | Προεπιλεγμένη μονή θύρα· προαιρετικές διπλές ή τετραπλές θύρες |
| 2 | Σειριακή θύρα | Προεπιλεγμένες 2 × RS232· προαιρετικές 6 × RS232/RS485 |
| 3 | USB | Προεπιλεγμένες 4 × USB (2 × USB 2.0, 2 × USB 3.0)· προαιρετικές 8 × USB |
| 4 | GPIO | Προαιρετικές 4 είσοδοι / 4 έξοδοι |
| MOQ: | 300 |
| Τιμή: | $180-232/pieces |
| standard packaging: | 590×445×100mm/5,4KG |
| Delivery period: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
| Μνήμη | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Αποθήκευση | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Τύπος αφής | Πολυσημειακή χωρητική / Αντίσταση 5 καλωδίων |
| Υποστήριξη οδηγού αφής | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| Οθόνη LCD | 17" XGA TFT (1280*1024) |
| Ενεργή περιοχή | 338,92mm×271,34mm |
| Γωνία θέασης | 89° (Α/Δ/Π/Κ) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² |
| Διεπαφές I/O | 2×RJ-45, 2×USB3.0, 2×USB2.0, 1×RS232/485, 5×RS232, υποδοχή Mini-PCIe |
| Διαστάσεις | 380,92×313,34×55,98mm |
| Είσοδος τροφοδοσίας | DC 12V (9-30V προαιρετικό) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C (επεκτάσιμο σε -40°C έως 80°C) |
| Αρ. | Είδος | Ποσότητα |
|---|---|---|
| 1 | Βιομηχανικό πάνελ PC 17 ιντσών | 1 μονάδα |
| 2 | Τροφοδοτικό | 1 μονάδα |
| 3 | Βύσμα τερματικού τροφοδοσίας 3 ακίδων 5,08 (προαιρετικό) | 1 μονάδα |
| 4 | Κιτ ενσωμάτωσης με κλιπ (προαιρετικό) | 1 σετ |
| 5 | Βάση τοίχου (Προαιρετικό) | 1 μονάδα |
| 6 | Πιστοποιητικό συμμόρφωσης | 1 φύλλο |
| 7 | Κάρτα εγγύησης | 1 φύλλο |
| 8 | Εγχειρίδιο χρήστη | 1 αντίγραφο |
| Αρ. | Όνομα | Περιγραφή |
|---|---|---|
| 1 | Θύρα Ethernet | Προεπιλεγμένη μονή θύρα· προαιρετικές διπλές ή τετραπλές θύρες |
| 2 | Σειριακή θύρα | Προεπιλεγμένες 2 × RS232· προαιρετικές 6 × RS232/RS485 |
| 3 | USB | Προεπιλεγμένες 4 × USB (2 × USB 2.0, 2 × USB 3.0)· προαιρετικές 8 × USB |
| 4 | GPIO | Προαιρετικές 4 είσοδοι / 4 έξοδοι |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές