| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99-44.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Afbeeldingsgrootte | 14.0 inch |
|---|---|
| Resolutie | Vervaardiging van elektrische motoren |
| Afbeeldingsgebied | 309.312 × 173.988 mm |
| Grootte van de contour | 316.11 × 186,37 × 3,0 mm (Max, W/O PCB) |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K Kleuren (6-bit) |
| Signalinterface | eDP 1.2 (2 rijstrook) |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99-44.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Afbeeldingsgrootte | 14.0 inch |
|---|---|
| Resolutie | Vervaardiging van elektrische motoren |
| Afbeeldingsgebied | 309.312 × 173.988 mm |
| Grootte van de contour | 316.11 × 186,37 × 3,0 mm (Max, W/O PCB) |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K Kleuren (6-bit) |
| Signalinterface | eDP 1.2 (2 rijstrook) |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies