| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $4.68-5.99/pieces |
| standard packaging: | 25*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD COB Dot Matrix (STN/Blue, Negative, Transmissive) |
| Αριθμός τμήματος | YMG12864SB-X10 |
| Μορφή εμφάνισης | 128 σημεία * 64 σημεία |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SBN0064 + SBN6400 |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 20 πινών (J1/J2) |
| Η τάση τροφοδοσίας λογικής | 50,0V συνεχής ρεύμα (τύπος) |
| Η τάση κίνησης LCD | 9.3V συνεχής ρεύμα (τύπος.) |
| Μέθοδος οδήγησης | Ασφάλεια, 1/9 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό φως LED, Vf=2,8~3,2V, If=45mA |
| Μέγεθος μονάδας (PCB) | 93.00mm(W) * 70.00mm(H) * 1.60mm(T) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $4.68-5.99/pieces |
| standard packaging: | 25*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD COB Dot Matrix (STN/Blue, Negative, Transmissive) |
| Αριθμός τμήματος | YMG12864SB-X10 |
| Μορφή εμφάνισης | 128 σημεία * 64 σημεία |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SBN0064 + SBN6400 |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 20 πινών (J1/J2) |
| Η τάση τροφοδοσίας λογικής | 50,0V συνεχής ρεύμα (τύπος) |
| Η τάση κίνησης LCD | 9.3V συνεχής ρεύμα (τύπος.) |
| Μέθοδος οδήγησης | Ασφάλεια, 1/9 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό φως LED, Vf=2,8~3,2V, If=45mA |
| Μέγεθος μονάδας (PCB) | 93.00mm(W) * 70.00mm(H) * 1.60mm(T) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές