| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $4.99-24.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Η εν λόγω μονάδα 3.97 ιντσών TFT LCD με οθόνη αφής είναι σχεδιασμένη για συμπαγές ενσωματωμένη οθόνη.και χωρητικό πάνελ αφής για εισροή αφήςΜε τη συνήθως μαύρη λειτουργία οθόνης, τα χρώματα 16.7M και όλες τις δυνατότητες γωνίας θέασης, παρέχει σαφή και σταθερή οπτική απόδοση για έξυπνες συσκευές και βιομηχανικό εξοπλισμό.Το λευκό φως LED εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση φωτεινότητας σε διάφορα περιβάλλοντα εφαρμογής.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.97 ίντσες |
| Απόφαση | 480 x 800 |
| Μέγεθος ενότητας | 550,44 x 96,15 x 2,05 mm |
| Ενεργός χώρος | 510,84 x 86,40 mm |
| Φωτεινότητα | 340 cd/m2 Min, 400 cd/m2 Τύπος |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M Χρώματα |
| Διασύνδεση εμφάνισης | ΜΙΠΙ |
| Χειριστική διεπαφή | Ι2C |
| Τύπος αφής | Προβλεπόμενο χωρητικό πάνελ αφής |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες θέασης |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
Εκτεταμένη απογραφή:Πάνω από 1,000,000 αυτοκατοικημένα είδη απόθεσης, συμπεριλαμβανομένων των πλακίδων Raspberry Pi, οθόνων LCD, οθόνων αφής, περιβλήματα, καλώδια και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές τιμές:Με σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου.
Διασφάλιση ποιότητας:Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμής ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για να εξασφαλίζεται η σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Εμπειρογνώμονας:Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $4.99-24.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Η εν λόγω μονάδα 3.97 ιντσών TFT LCD με οθόνη αφής είναι σχεδιασμένη για συμπαγές ενσωματωμένη οθόνη.και χωρητικό πάνελ αφής για εισροή αφήςΜε τη συνήθως μαύρη λειτουργία οθόνης, τα χρώματα 16.7M και όλες τις δυνατότητες γωνίας θέασης, παρέχει σαφή και σταθερή οπτική απόδοση για έξυπνες συσκευές και βιομηχανικό εξοπλισμό.Το λευκό φως LED εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση φωτεινότητας σε διάφορα περιβάλλοντα εφαρμογής.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.97 ίντσες |
| Απόφαση | 480 x 800 |
| Μέγεθος ενότητας | 550,44 x 96,15 x 2,05 mm |
| Ενεργός χώρος | 510,84 x 86,40 mm |
| Φωτεινότητα | 340 cd/m2 Min, 400 cd/m2 Τύπος |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M Χρώματα |
| Διασύνδεση εμφάνισης | ΜΙΠΙ |
| Χειριστική διεπαφή | Ι2C |
| Τύπος αφής | Προβλεπόμενο χωρητικό πάνελ αφής |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες θέασης |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
Εκτεταμένη απογραφή:Πάνω από 1,000,000 αυτοκατοικημένα είδη απόθεσης, συμπεριλαμβανομένων των πλακίδων Raspberry Pi, οθόνων LCD, οθόνων αφής, περιβλήματα, καλώδια και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές τιμές:Με σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου.
Διασφάλιση ποιότητας:Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμής ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για να εξασφαλίζεται η σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Εμπειρογνώμονας:Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές