| MOQ: | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Prijs: | $214-232/pieces |
| Standard Packaging: | 460 × 445 × 100 mm/3,8 kg |
| Delivery Period: | 10 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
| Geheugen | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Bewaarplaats | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Aanraaktype | Multi-punt capacitieve / 5-draad resistive |
| Aanraakrijgingsondersteuning | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| LCD-scherm | 10.1" XGA TFT (1280*800) |
| Actief gebied | 135.6mm × 216.96mm |
| Zienhoek | 89° (L/R/T/B) |
| Helderheid | 350 cd/m2 |
| I/O-interfaces | 2x RJ-45, 2x USB3.0, 2 × USB2.0, 1 × RS232/485, 5 × RS232, Mini-PCIe-slot |
| Afmetingen | 185.20 × 266,56 mm × 65,50 mm |
| Stroominvoer | DC 12V (9-30V optioneel) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C (uitbreidbaar tot -40°C tot 80°C) |
| - Nee, dat is niet waar. | Artikel 1 | De hoeveelheid |
|---|---|---|
| 1 | PC voor industriële panelen | 1 eenheid |
| 2 | Stroomadapter | 1 eenheid |
| 3 | 3-pin 5.08 Power Terminal Plug (optioneel) | 1 eenheid |
| 4 | Ingebouwde snap-in kit (optioneel) | 1 set |
| 5 | Wandbeugel (facultatief) | 1 eenheid |
| 6 | Certificaat van conformiteit | 1 blad |
| 7 | Garantie kaart | 1 blad |
| 8 | Gebruikershandleiding | 1 exemplaar |
| - Nee, dat is niet waar. | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | Ethernet-poort | Standaard één poort; optionele twee- of vierpoorten |
| 2 | Reekspoort | Standaard 2 × RS232; optioneel 6 × RS232/RS485 |
| 3 | USB | Standaard 4 × USB (2 × USB 2.0, 2 × USB 3.0); optioneel 8 × USB |
| 4 | GPIO | Optioneel 4 input / 4 output |
| MOQ: | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Prijs: | $214-232/pieces |
| Standard Packaging: | 460 × 445 × 100 mm/3,8 kg |
| Delivery Period: | 10 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
| Geheugen | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Bewaarplaats | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Aanraaktype | Multi-punt capacitieve / 5-draad resistive |
| Aanraakrijgingsondersteuning | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| LCD-scherm | 10.1" XGA TFT (1280*800) |
| Actief gebied | 135.6mm × 216.96mm |
| Zienhoek | 89° (L/R/T/B) |
| Helderheid | 350 cd/m2 |
| I/O-interfaces | 2x RJ-45, 2x USB3.0, 2 × USB2.0, 1 × RS232/485, 5 × RS232, Mini-PCIe-slot |
| Afmetingen | 185.20 × 266,56 mm × 65,50 mm |
| Stroominvoer | DC 12V (9-30V optioneel) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C (uitbreidbaar tot -40°C tot 80°C) |
| - Nee, dat is niet waar. | Artikel 1 | De hoeveelheid |
|---|---|---|
| 1 | PC voor industriële panelen | 1 eenheid |
| 2 | Stroomadapter | 1 eenheid |
| 3 | 3-pin 5.08 Power Terminal Plug (optioneel) | 1 eenheid |
| 4 | Ingebouwde snap-in kit (optioneel) | 1 set |
| 5 | Wandbeugel (facultatief) | 1 eenheid |
| 6 | Certificaat van conformiteit | 1 blad |
| 7 | Garantie kaart | 1 blad |
| 8 | Gebruikershandleiding | 1 exemplaar |
| - Nee, dat is niet waar. | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | Ethernet-poort | Standaard één poort; optionele twee- of vierpoorten |
| 2 | Reekspoort | Standaard 2 × RS232; optioneel 6 × RS232/RS485 |
| 3 | USB | Standaard 4 × USB (2 × USB 2.0, 2 × USB 3.0); optioneel 8 × USB |
| 4 | GPIO | Optioneel 4 input / 4 output |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies