| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99 / 44.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 14,0 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1366 × 768 (HD) |
| Weergavegebied | 309,40 × 173,95 mm |
| Afmetingen | 320,9 × 205,6 × 3,0 mm (Max) |
| Helderheid | 220 cd/m² (Typ.) |
| Weergavekleuren | 6-bit + FRC |
| Signaalinterface | eDP (1 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99 / 44.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 14,0 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1366 × 768 (HD) |
| Weergavegebied | 309,40 × 173,95 mm |
| Afmetingen | 320,9 × 205,6 × 3,0 mm (Max) |
| Helderheid | 220 cd/m² (Typ.) |
| Weergavekleuren | 6-bit + FRC |
| Signaalinterface | eDP (1 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies