| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $16.99-21.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 10,1 inch TFT LCD touch display module is ontworpen voor ingebedde en industriële display toepassingen.MIPI-interface en geïntegreerde TDDI-touchtechnologie voor een stabiele weergave en touchprestatiesDe module ondersteunt maximaal 10 aanraakpunten, 16,7M kleuren, normaal gesproken zwarte weergave en een brede kijkhoek.1Het is geschikt voor slimme huishoudelijke apparaten, industriële bedieningspanele, medische apparatuur en handheld terminals.
| Schermgrootte | 10.1 inch |
|---|---|
| Resolutie | 800 x 1280 |
| Grootte van de module | 153.85 * 243,85 * 3,9 mm |
| Actief gebied | 135.36 * 216,56 mm |
| Helderheid | 380 cd/m2 |
| Ondersteunende kleur | 16.7M Kleuren |
| Interface voor het weergeven | MIPI |
| Touch Interface | I2C |
| Aanraaktype | Capacitatieve aanraking |
| Zienhoek | 80/80/80/80 |
| Werktemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
Elk product wordt voor verzending strikt getest om de betrouwbaarheid en prestaties te waarborgen.
Ja, we leveren monsters voor evaluatie.
Normaal gesproken 7 werkdagen na bevestiging van betaling.
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk.
Neem onmiddellijk contact met ons op, en we zullen het onderzoeken om de beste oplossing onmiddellijk te bieden.
Uitgebreid assortiment met inbegrip van Raspberry Pi ontwikkeling boards, LCD-monitors, touchscreens, behuizingen, kabels, accessoires, plus ontwikkeling boards en accessoires van NVIDIA, micro:bit, Arduino,BeagleBone Black en andere toonaangevende merken.
Wij accepteren T/T (Telegraphic Transfer) betalingen.
DHL en China Post zijn beschikbaar.
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $16.99-21.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 10,1 inch TFT LCD touch display module is ontworpen voor ingebedde en industriële display toepassingen.MIPI-interface en geïntegreerde TDDI-touchtechnologie voor een stabiele weergave en touchprestatiesDe module ondersteunt maximaal 10 aanraakpunten, 16,7M kleuren, normaal gesproken zwarte weergave en een brede kijkhoek.1Het is geschikt voor slimme huishoudelijke apparaten, industriële bedieningspanele, medische apparatuur en handheld terminals.
| Schermgrootte | 10.1 inch |
|---|---|
| Resolutie | 800 x 1280 |
| Grootte van de module | 153.85 * 243,85 * 3,9 mm |
| Actief gebied | 135.36 * 216,56 mm |
| Helderheid | 380 cd/m2 |
| Ondersteunende kleur | 16.7M Kleuren |
| Interface voor het weergeven | MIPI |
| Touch Interface | I2C |
| Aanraaktype | Capacitatieve aanraking |
| Zienhoek | 80/80/80/80 |
| Werktemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
Elk product wordt voor verzending strikt getest om de betrouwbaarheid en prestaties te waarborgen.
Ja, we leveren monsters voor evaluatie.
Normaal gesproken 7 werkdagen na bevestiging van betaling.
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk.
Neem onmiddellijk contact met ons op, en we zullen het onderzoeken om de beste oplossing onmiddellijk te bieden.
Uitgebreid assortiment met inbegrip van Raspberry Pi ontwikkeling boards, LCD-monitors, touchscreens, behuizingen, kabels, accessoires, plus ontwikkeling boards en accessoires van NVIDIA, micro:bit, Arduino,BeagleBone Black en andere toonaangevende merken.
Wij accepteren T/T (Telegraphic Transfer) betalingen.
DHL en China Post zijn beschikbaar.
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies