| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $1.99-199.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 8,2 inch ronde TFT LCD-schermmodule heeft een resolutie van 1080x1080, een MIPI DSI-interface en een normaal zwart weergavemodus. Het ondersteunt 16,7 miljoen kleuren, een typische helderheid van 500 cd/m², een typische contrastverhouding van 1200:1 en een breed kijkhoekprestatie. De module bevat I2C-aanraaksignaalpinnen en is geschikt voor robotdisplays, slimme besturingsconsoles, apparaten met een cirkelvormige UI en ingebedde displayprojecten. Maatwerk is beschikbaar voor helderheid, aanraakoplossing, FPC-structuur, beschermglas, interface en andere specificaties op basis van verschillende projectvereisten.
| Schermgrootte | 8,2 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1080 × 1080 |
| Modulegrootte | 219,30 × 224,02 × 4,0 mm |
| Actief gebied | 208,008 × 208,008 mm |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Ondersteunde kleuren | 16,7M Kleuren |
| Displayinterface | MIPI DSI |
| Touch Interface | I2C |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 Typ |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ tot +80℃ |
Elk artikel ondergaat strenge tests voor verzending om betrouwbaarheid en prestaties te garanderen.
Ja, we leveren monsters voor evaluatie.
Meestal 7 werkdagen na betalingsbevestiging.
1 stuk minimale bestelhoeveelheid.
Neem onmiddellijk contact met ons op, en we zullen onderzoek doen om snel de beste oplossing te bieden.
Uitgebreid assortiment, waaronder Raspberry Pi ontwikkelborden, LCD-monitoren, touchscreens, behuizingen, kabels, accessoires, plus ontwikkelborden en accessoires van NVIDIA, micro:bit, Arduino, BeagleBone Black en andere toonaangevende merken.
We accepteren T/T (Telegraphic Transfer) betalingen.
DHL en China Post verzendservices beschikbaar.
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $1.99-199.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 8,2 inch ronde TFT LCD-schermmodule heeft een resolutie van 1080x1080, een MIPI DSI-interface en een normaal zwart weergavemodus. Het ondersteunt 16,7 miljoen kleuren, een typische helderheid van 500 cd/m², een typische contrastverhouding van 1200:1 en een breed kijkhoekprestatie. De module bevat I2C-aanraaksignaalpinnen en is geschikt voor robotdisplays, slimme besturingsconsoles, apparaten met een cirkelvormige UI en ingebedde displayprojecten. Maatwerk is beschikbaar voor helderheid, aanraakoplossing, FPC-structuur, beschermglas, interface en andere specificaties op basis van verschillende projectvereisten.
| Schermgrootte | 8,2 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1080 × 1080 |
| Modulegrootte | 219,30 × 224,02 × 4,0 mm |
| Actief gebied | 208,008 × 208,008 mm |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Ondersteunde kleuren | 16,7M Kleuren |
| Displayinterface | MIPI DSI |
| Touch Interface | I2C |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 Typ |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ tot +80℃ |
Elk artikel ondergaat strenge tests voor verzending om betrouwbaarheid en prestaties te garanderen.
Ja, we leveren monsters voor evaluatie.
Meestal 7 werkdagen na betalingsbevestiging.
1 stuk minimale bestelhoeveelheid.
Neem onmiddellijk contact met ons op, en we zullen onderzoek doen om snel de beste oplossing te bieden.
Uitgebreid assortiment, waaronder Raspberry Pi ontwikkelborden, LCD-monitoren, touchscreens, behuizingen, kabels, accessoires, plus ontwikkelborden en accessoires van NVIDIA, micro:bit, Arduino, BeagleBone Black en andere toonaangevende merken.
We accepteren T/T (Telegraphic Transfer) betalingen.
DHL en China Post verzendservices beschikbaar.
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies