| MOQ: | 500 |
| Prijs: | 479.99~566.99/pc |
| Delivery Period: | 14-30 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 1000/maand |
| YZY Modelnummer | YC220FHD-S01 |
| Plaats van Herkomst | Guangdong, China |
| Kijkhoek | IPS |
| Buitenafmetingen | 409×409×43 mm |
| Resolutie | 1920×1920 |
| Actief Gebied | 394.6×394.6 mm |
| Materiaal | Metaal, Gehard Glas |
| Gebruiksscenario | Reclame Monitor, Medisch, Restaurant/Hotel, Gaming |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Voeding Methode | AC 90-230V |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | 479.99~566.99/pc |
| Delivery Period: | 14-30 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 1000/maand |
| YZY Modelnummer | YC220FHD-S01 |
| Plaats van Herkomst | Guangdong, China |
| Kijkhoek | IPS |
| Buitenafmetingen | 409×409×43 mm |
| Resolutie | 1920×1920 |
| Actief Gebied | 394.6×394.6 mm |
| Materiaal | Metaal, Gehard Glas |
| Gebruiksscenario | Reclame Monitor, Medisch, Restaurant/Hotel, Gaming |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Voeding Methode | AC 90-230V |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies