| MOQ: | 500 |
| Price: | 479.99~566.99/pc |
| Delivery Period: | 14-30 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 1000/month |
| YZY Model Number | YC220FHD-S01 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Viewing Angle | IPS |
| Outline Dimension | 409×409×43 mm |
| Resolution | 1920×1920 |
| Active Area | 394.6×394.6 mm |
| Material | Metal, Tempered Glass |
| Using Scene | Advertising Monitor, Medical, Restaurant/Hotel, Gaming |
| Luminance | 500 cd/m² |
| Power Supply Method | AC 90-230V |
| MOQ: | 500 |
| Price: | 479.99~566.99/pc |
| Delivery Period: | 14-30 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 1000/month |
| YZY Model Number | YC220FHD-S01 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Viewing Angle | IPS |
| Outline Dimension | 409×409×43 mm |
| Resolution | 1920×1920 |
| Active Area | 394.6×394.6 mm |
| Material | Metal, Tempered Glass |
| Using Scene | Advertising Monitor, Medical, Restaurant/Hotel, Gaming |
| Luminance | 500 cd/m² |
| Power Supply Method | AC 90-230V |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews