| MOQ: | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Prijs: | $214-232/pieces |
| Standard Packaging: | 590×445×100mm/6,7KG |
| Delivery Period: | 15 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
|---|---|
| Geheugen | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Opslag | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Touch Type | Multi-point Capacitief / 5-draads Resistief |
| Touch Driver Ondersteuning | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| LCD Display | 19" XGA TFT (1280*1024) |
| Actief Gebied | 377.32mm*302.06mm |
| Kijkhoek | 89° (L/R/T/B) |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| I/O Interfaces | 2*RJ-45, 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*RS232/485, 5*RS232, Mini-PCIe slot |
| Afmetingen | 426.93*350.12*65.5mm |
| Voedingsingang | DC 12V (9-30V optioneel) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C (uitbreidbaar tot -40°C tot 80°C) |
| Nr. | Artikel | AANT. |
|---|---|---|
| 1 | 19-inch Industriële Paneel-pc | 1 eenheid |
| 2 | Voedingsadapter | 1 eenheid |
| 3 | 3-pins 5.08 Voedingsstekker (optioneel) | 1 eenheid |
| 4 | Ingebouwde Snap-In Kit (optioneel) | 1 set |
| 5 | Wandmontagebeugel (Optioneel) | 1 eenheid |
| 6 | Conformiteitscertificaat | 1 vel |
| 7 | Garantiekaart | 1 vel |
| 8 | Gebruikershandleiding | 1 exemplaar |
| Nr. | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | Ethernet Poort | Standaard enkele poort; optioneel dubbele of quad poorten |
| 2 | Seriële Poort | Standaard 2 * RS232; optioneel 6 * RS232/RS485 |
| 3 | USB | Standaard 4 * USB (2 * USB 2.0, 2 * USB 3.0); optioneel 8 * USB |
| 4 | GPIO | Optioneel 4 ingangen / 4 uitgangen |
| MOQ: | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Prijs: | $214-232/pieces |
| Standard Packaging: | 590×445×100mm/6,7KG |
| Delivery Period: | 15 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 5K/Month |
| CPU | J1900/J6412/N100/I3/I5/I7/RK3568/RK3588 |
|---|---|
| Geheugen | 4G/8G/16G/32G/64G |
| Opslag | 64G/128G/256G/512G/1TB/2TB |
| Touch Type | Multi-point Capacitief / 5-draads Resistief |
| Touch Driver Ondersteuning | Windows 7/8/10, Linux, Android |
| LCD Display | 19" XGA TFT (1280*1024) |
| Actief Gebied | 377.32mm*302.06mm |
| Kijkhoek | 89° (L/R/T/B) |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| I/O Interfaces | 2*RJ-45, 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*RS232/485, 5*RS232, Mini-PCIe slot |
| Afmetingen | 426.93*350.12*65.5mm |
| Voedingsingang | DC 12V (9-30V optioneel) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C (uitbreidbaar tot -40°C tot 80°C) |
| Nr. | Artikel | AANT. |
|---|---|---|
| 1 | 19-inch Industriële Paneel-pc | 1 eenheid |
| 2 | Voedingsadapter | 1 eenheid |
| 3 | 3-pins 5.08 Voedingsstekker (optioneel) | 1 eenheid |
| 4 | Ingebouwde Snap-In Kit (optioneel) | 1 set |
| 5 | Wandmontagebeugel (Optioneel) | 1 eenheid |
| 6 | Conformiteitscertificaat | 1 vel |
| 7 | Garantiekaart | 1 vel |
| 8 | Gebruikershandleiding | 1 exemplaar |
| Nr. | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | Ethernet Poort | Standaard enkele poort; optioneel dubbele of quad poorten |
| 2 | Seriële Poort | Standaard 2 * RS232; optioneel 6 * RS232/RS485 |
| 3 | USB | Standaard 4 * USB (2 * USB 2.0, 2 * USB 3.0); optioneel 8 * USB |
| 4 | GPIO | Optioneel 4 ingangen / 4 uitgangen |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies