| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $24.99-38.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
De MB116AN01-1 is een 11,6-inch TFT LCD-module met HD-resolutie (1366×768) en eDP 1.2-interface. Dit display biedt 262K kleuren, een anti-glare oppervlaktebehandeling en stabiele prestaties, waardoor het ideaal is voor integratie in notebookdisplays en OEM-vervangingsprojecten.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Schermgrootte | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366 × 768 (HD) |
| Weergavegebied | 256,125 × 144 mm |
| Buitenafmetingen | 278 ± 0,3 × 168 ± 0,5 × 3,0 mm(Max) |
| Helderheid | 250 cd/m² (typ.) |
| Weergavekleuren | 262K kleuren (6-bit + FRC) |
| Signaalinternface | eDP 1.2 (1 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Uitgebreide voorraad: Meer dan 1.000.000 eigen voorraadartikelen, waaronder Raspberry Pi-borden, LCD-monitoren, touchscreens, behuizingen, kabels en accessoires van toonaangevende merken.
Concurrerende prijzen: Aanzienlijke prijsvoordelen om inkoopkosten te verlagen en kostbare tijd te besparen. Wij groothandelen en distribueren nieuwe, originele, bekende elektronische componenten wereldwijd.
Kwaliteitsborging: Uitgerust met internationaal geavanceerde testapparatuur voor elektronische componenten en wetenschappelijke opslagsystemen om een consistente productkwaliteit te garanderen.
Deskundig team: Elite professionals met meer dan 20 jaar branche-ervaring en diepgaand begrip van internationale markttrends.
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $24.99-38.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
De MB116AN01-1 is een 11,6-inch TFT LCD-module met HD-resolutie (1366×768) en eDP 1.2-interface. Dit display biedt 262K kleuren, een anti-glare oppervlaktebehandeling en stabiele prestaties, waardoor het ideaal is voor integratie in notebookdisplays en OEM-vervangingsprojecten.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Schermgrootte | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366 × 768 (HD) |
| Weergavegebied | 256,125 × 144 mm |
| Buitenafmetingen | 278 ± 0,3 × 168 ± 0,5 × 3,0 mm(Max) |
| Helderheid | 250 cd/m² (typ.) |
| Weergavekleuren | 262K kleuren (6-bit + FRC) |
| Signaalinternface | eDP 1.2 (1 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Uitgebreide voorraad: Meer dan 1.000.000 eigen voorraadartikelen, waaronder Raspberry Pi-borden, LCD-monitoren, touchscreens, behuizingen, kabels en accessoires van toonaangevende merken.
Concurrerende prijzen: Aanzienlijke prijsvoordelen om inkoopkosten te verlagen en kostbare tijd te besparen. Wij groothandelen en distribueren nieuwe, originele, bekende elektronische componenten wereldwijd.
Kwaliteitsborging: Uitgerust met internationaal geavanceerde testapparatuur voor elektronische componenten en wetenschappelijke opslagsystemen om een consistente productkwaliteit te garanderen.
Deskundig team: Elite professionals met meer dan 20 jaar branche-ervaring en diepgaand begrip van internationale markttrends.
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies