| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $24.99-38.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB116AN01-1 είναι μια μονάδα TFT LCD 11,6 ιντσών που διαθέτει ανάλυση HD (1366×768) με διεπαφή eDP 1.2. Αυτή η οθόνη προσφέρει 262K χρώματα, επεξεργασία επιφάνειας κατά της αντανάκλασης και σταθερή απόδοση, καθιστώντας την ιδανική για ενσωμάτωση οθόνης φορητού υπολογιστή και έργα αντικατάστασης OEM.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 11.6 Ίντσες |
| Ανάλυση | 1366 × 768 (HD) |
| Περιοχή Οθόνης | 256.125 × 144 mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 278 ± 0.3 × 168 ± 0.5 × 3.0 mm(Μέγιστο) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Χρώματα Οθόνης | 262K Χρώματα (6-bit + FRC) |
| Διεπαφή Σήματος | eDP 1.2 (1 Lane) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένο Απόθεμα:Πάνω από 1.000.000 ιδιόκτητα είδη σε απόθεμα, συμπεριλαμβανομένων πλακετών Raspberry Pi, οθονών LCD, οθονών αφής, θηκών, καλωδίων και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές Τιμές:Σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου. Χονδρικής πώλησης και διανομής νέων, πρωτότυπων, γνωστών ηλεκτρονικών εξαρτημάτων παγκοσμίως.
Διασφάλιση Ποιότητας:Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμών ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και συστήματα επιστημονικής αποθήκευσης για τη διασφάλιση σταθερής ποιότητας προϊόντων.
Ομάδα Ειδικών:Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $24.99-38.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB116AN01-1 είναι μια μονάδα TFT LCD 11,6 ιντσών που διαθέτει ανάλυση HD (1366×768) με διεπαφή eDP 1.2. Αυτή η οθόνη προσφέρει 262K χρώματα, επεξεργασία επιφάνειας κατά της αντανάκλασης και σταθερή απόδοση, καθιστώντας την ιδανική για ενσωμάτωση οθόνης φορητού υπολογιστή και έργα αντικατάστασης OEM.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 11.6 Ίντσες |
| Ανάλυση | 1366 × 768 (HD) |
| Περιοχή Οθόνης | 256.125 × 144 mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 278 ± 0.3 × 168 ± 0.5 × 3.0 mm(Μέγιστο) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Χρώματα Οθόνης | 262K Χρώματα (6-bit + FRC) |
| Διεπαφή Σήματος | eDP 1.2 (1 Lane) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένο Απόθεμα:Πάνω από 1.000.000 ιδιόκτητα είδη σε απόθεμα, συμπεριλαμβανομένων πλακετών Raspberry Pi, οθονών LCD, οθονών αφής, θηκών, καλωδίων και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές Τιμές:Σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου. Χονδρικής πώλησης και διανομής νέων, πρωτότυπων, γνωστών ηλεκτρονικών εξαρτημάτων παγκοσμίως.
Διασφάλιση Ποιότητας:Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμών ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και συστήματα επιστημονικής αποθήκευσης για τη διασφάλιση σταθερής ποιότητας προϊόντων.
Ομάδα Ειδικών:Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές