| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $3.39-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | 0,97 Inch Active Matrix Electrophoretic Display EPD Module |
|---|---|
| Paneelgrootte | 0,97 Inch Diagonaal |
| Resolutie | 96(H) × 200(V) Pixels |
| PPI | 228 Pixels Per Inch |
| Pixel Pitch | 0,111 × 0,111 mm |
| Pixel Configuratie | Rechthoek |
| Display Mogelijkheid | BWRY (Zwart Wit Rood Geel) Volledig Display |
| Actief Gebied | 10,66(H) × 22,20(V) mm |
| Afmetingen | 15,25(H) × 31,00(V) × 0,9(D) mm (Zonder maskeringsfolie) |
| Gewicht | 0,87±0,2 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hard-coat Oppervlak |
| Driver IC | JD79676 |
| Interface Type | SPI (3-draads/4-draads selecteerbaar) + I2C Seriële Interface |
| Bedrijfsspanning | 2,3V ~ 3,6V (Typ. 3,0V) |
| Piek Update Stroom | Max. 8 mA |
| Diepe Slaap Stroom | Max. 3 uA (@VCC=3,0V) |
| Stroomverbruik Paneel Update | Typ. 40 mAs (@25℃) |
| Witte Reflectie | Typ. 35% (Min. 30%) |
| Contrast Ratio | Min. 10:1 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 40℃ (45~70 %RH) |
| Opslagtemperatuur | -25 ~ 60℃ (45~70 %RH) |
| Transporttemperatuur | -25 ~ 60℃ (45~70 %RH binnen 10 dagen) |
| Weergavemodus | Bi-stabiele Weergave Pure Modus Ultrabrede Kijkhoek |
| On-chip Functies | Display RAM Temperatuursensor Waveform OTP 10-byte Identificatie Oscillator DC-DC |
| Ontwerplevensduur | 3 jaar (@25℃/60%RH bedrijf) |
| Conformiteit | RoHS2.0+HF+REACH Conform |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $3.39-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | 0,97 Inch Active Matrix Electrophoretic Display EPD Module |
|---|---|
| Paneelgrootte | 0,97 Inch Diagonaal |
| Resolutie | 96(H) × 200(V) Pixels |
| PPI | 228 Pixels Per Inch |
| Pixel Pitch | 0,111 × 0,111 mm |
| Pixel Configuratie | Rechthoek |
| Display Mogelijkheid | BWRY (Zwart Wit Rood Geel) Volledig Display |
| Actief Gebied | 10,66(H) × 22,20(V) mm |
| Afmetingen | 15,25(H) × 31,00(V) × 0,9(D) mm (Zonder maskeringsfolie) |
| Gewicht | 0,87±0,2 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hard-coat Oppervlak |
| Driver IC | JD79676 |
| Interface Type | SPI (3-draads/4-draads selecteerbaar) + I2C Seriële Interface |
| Bedrijfsspanning | 2,3V ~ 3,6V (Typ. 3,0V) |
| Piek Update Stroom | Max. 8 mA |
| Diepe Slaap Stroom | Max. 3 uA (@VCC=3,0V) |
| Stroomverbruik Paneel Update | Typ. 40 mAs (@25℃) |
| Witte Reflectie | Typ. 35% (Min. 30%) |
| Contrast Ratio | Min. 10:1 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 40℃ (45~70 %RH) |
| Opslagtemperatuur | -25 ~ 60℃ (45~70 %RH) |
| Transporttemperatuur | -25 ~ 60℃ (45~70 %RH binnen 10 dagen) |
| Weergavemodus | Bi-stabiele Weergave Pure Modus Ultrabrede Kijkhoek |
| On-chip Functies | Display RAM Temperatuursensor Waveform OTP 10-byte Identificatie Oscillator DC-DC |
| Ontwerplevensduur | 3 jaar (@25℃/60%RH bedrijf) |
| Conformiteit | RoHS2.0+HF+REACH Conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies