| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $4.89-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 15*18*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Onderdeelnummer | YE0213S2-X1 (E0213A367) |
|---|---|
| Displaytype | 2,13 inch Active Matrix Electrophoretic Display EPD Module |
| Paneelgrootte | 2,13 inch diagonaal |
| Resolutie | 122(H) * 250(V) pixels |
| PPI | 130 pixels per inch |
| Pixelafstand | 0,194 * 0,194 mm |
| Pixelconfiguratie | Rechthoek |
| Displaymogelijkheden | Zwart / Wit Volledig Display |
| Actief gebied | 23,7(H) * 48,55(V) mm |
| Afmetingen | 29,2(H) * 59,2(V) * 0,9(D) mm |
| Gewicht | 3±0,5 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hard gecoat anti-glare oppervlak |
| Driver IC | SSD1682 |
| Interfacetype | SPI 3-draads / 4-draads selecteerbare seriële interface |
| Bedrijfsspanning | 2,4V ~ 3,6V (Typ. 3,0V) |
| Bedrijfsstroom | Max. 8 mA (Update) |
| Diepe slaapstroom | Max. 3 µA (VCC=3,0V) |
| Stroomverbruik paneelupdate | Max. 70 mAs @25°C |
| Contrastverhouding | Hoog contrast |
| Reflectie | Hoge reflectie |
| Kijkhoek | Ultrabrede kijkhoek |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50°C, 45~70 %RH |
| Opslagtemperatuur | -25 ~ 60°C, 45~70 %RH |
| Weergavemodus | Bi-stabiel display, pure reflectieve modus |
| On-chip functies | Display RAM, temperatuursensor, waveform OTP, oscillator, DC-DC booster, spanningsdetectie |
| Ontwerplevensduur | 5 jaar (0~50°C bedrijf) |
| Connector | 24-pins 0,5 mm ZIF-socket |
| Conformiteit | RoHS2.0+HF+REACH conform |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $4.89-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 15*18*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Onderdeelnummer | YE0213S2-X1 (E0213A367) |
|---|---|
| Displaytype | 2,13 inch Active Matrix Electrophoretic Display EPD Module |
| Paneelgrootte | 2,13 inch diagonaal |
| Resolutie | 122(H) * 250(V) pixels |
| PPI | 130 pixels per inch |
| Pixelafstand | 0,194 * 0,194 mm |
| Pixelconfiguratie | Rechthoek |
| Displaymogelijkheden | Zwart / Wit Volledig Display |
| Actief gebied | 23,7(H) * 48,55(V) mm |
| Afmetingen | 29,2(H) * 59,2(V) * 0,9(D) mm |
| Gewicht | 3±0,5 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hard gecoat anti-glare oppervlak |
| Driver IC | SSD1682 |
| Interfacetype | SPI 3-draads / 4-draads selecteerbare seriële interface |
| Bedrijfsspanning | 2,4V ~ 3,6V (Typ. 3,0V) |
| Bedrijfsstroom | Max. 8 mA (Update) |
| Diepe slaapstroom | Max. 3 µA (VCC=3,0V) |
| Stroomverbruik paneelupdate | Max. 70 mAs @25°C |
| Contrastverhouding | Hoog contrast |
| Reflectie | Hoge reflectie |
| Kijkhoek | Ultrabrede kijkhoek |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50°C, 45~70 %RH |
| Opslagtemperatuur | -25 ~ 60°C, 45~70 %RH |
| Weergavemodus | Bi-stabiel display, pure reflectieve modus |
| On-chip functies | Display RAM, temperatuursensor, waveform OTP, oscillator, DC-DC booster, spanningsdetectie |
| Ontwerplevensduur | 5 jaar (0~50°C bedrijf) |
| Connector | 24-pins 0,5 mm ZIF-socket |
| Conformiteit | RoHS2.0+HF+REACH conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies