| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $24.99-38.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB140AN01-5 είναι ένα 14.0 ιντσών TFT LCD μοντέλο από την HKC, με ανάλυση HD 1366 × 768 και διασύνδεση eDP 1.2 1 λωρίδας.και ενσωματωμένο κυκλώμα οδήγησης LED, καθιστώντας το κατάλληλο για την αντικατάσταση των φορητών υπολογιστών και τα έργα συναρμολόγησης OEM.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 14.0 ίντσες |
| Απόφαση | 1366 × 768 (HD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 309.4 ((H) × 173,95 ((V) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 315.9±0.3(H) × 197.54±0.5(V) × 3,0 Max mm |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m2 Τύπος. |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K 6bit |
| Διασύνδεση σήματος | 1 λωρίδα eDP 1.2 |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένη απογραφή:Πάνω από 1,000,000 αυτοκατοικημένα είδη απόθεσης, συμπεριλαμβανομένων των πλακίδων Raspberry Pi, οθόνων LCD, οθόνων αφής, περιβλήματα, καλώδια και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές τιμές:Με σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου.
Διασφάλιση ποιότητας:Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμής ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για να εξασφαλίζεται η σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Εμπειρογνώμονας:Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $24.99-38.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB140AN01-5 είναι ένα 14.0 ιντσών TFT LCD μοντέλο από την HKC, με ανάλυση HD 1366 × 768 και διασύνδεση eDP 1.2 1 λωρίδας.και ενσωματωμένο κυκλώμα οδήγησης LED, καθιστώντας το κατάλληλο για την αντικατάσταση των φορητών υπολογιστών και τα έργα συναρμολόγησης OEM.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 14.0 ίντσες |
| Απόφαση | 1366 × 768 (HD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 309.4 ((H) × 173,95 ((V) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 315.9±0.3(H) × 197.54±0.5(V) × 3,0 Max mm |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m2 Τύπος. |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K 6bit |
| Διασύνδεση σήματος | 1 λωρίδα eDP 1.2 |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένη απογραφή:Πάνω από 1,000,000 αυτοκατοικημένα είδη απόθεσης, συμπεριλαμβανομένων των πλακίδων Raspberry Pi, οθόνων LCD, οθόνων αφής, περιβλήματα, καλώδια και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές τιμές:Με σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου.
Διασφάλιση ποιότητας:Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμής ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για να εξασφαλίζεται η σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Εμπειρογνώμονας:Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές