| MOQ: | 5 peças |
| Preço: | $17.39-21.01/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 dias |
| Método do pagamento: | T/T |
| Supply Capacity: | 10.000 peças |
| Display Type | 3.54 Inch Round TFT LCD Module |
|---|---|
| Module Number | YXR86-354 |
| Panel Size | 3.54 Inch |
| Resolution | 800(RGB) × 640 Pixels |
| Display Color | White |
| Driver IC | ST5892B |
| Interface | RGB / MIPI Interface |
| Supply Voltage | 2.8V ± 0.3V |
| Operating Temperature | -20℃ ~ +70℃ |
| Storage Temperature | -30℃ ~ +80℃ |
| Outline Dimension | Diameter 83.79mm × 4.12mm (Thickness) |
| Active Area (AA) | Diameter 90mm |
| Compliance | RoHS HSF |
| MOQ: | 5 peças |
| Preço: | $17.39-21.01/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 dias |
| Método do pagamento: | T/T |
| Supply Capacity: | 10.000 peças |
| Display Type | 3.54 Inch Round TFT LCD Module |
|---|---|
| Module Number | YXR86-354 |
| Panel Size | 3.54 Inch |
| Resolution | 800(RGB) × 640 Pixels |
| Display Color | White |
| Driver IC | ST5892B |
| Interface | RGB / MIPI Interface |
| Supply Voltage | 2.8V ± 0.3V |
| Operating Temperature | -20℃ ~ +70℃ |
| Storage Temperature | -30℃ ~ +80℃ |
| Outline Dimension | Diameter 83.79mm × 4.12mm (Thickness) |
| Active Area (AA) | Diameter 90mm |
| Compliance | RoHS HSF |
Classificação geral
Instantâneo de classificação
A seguir está a distribuição de todas as classificaçõesTodos os comentários