| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $17.39-21.01/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 3.54 ίντσες Στρογγυλή TFT Μονάδα LCD |
|---|---|
| Αριθμός ενότητας | YXR86-354 |
| Μέγεθος πίνακα | 3.54 ίντσες |
| Απόφαση | 800 ((RGB) × 640 Pixels |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ΣΤ5892Β |
| Διασύνδεση | RGB / MIPI διεπαφή |
| Πρόσθετη τάση | 2.8V ± 0,3V |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Διάσταση του σχεδίου | Διάμετρος 83,79 mm × 4,12 mm (Δάχος) |
| Ενεργός χώρος (AA) | Διάμετρος 90 mm |
| Συμμόρφωση | RoHS HSF |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $17.39-21.01/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 3.54 ίντσες Στρογγυλή TFT Μονάδα LCD |
|---|---|
| Αριθμός ενότητας | YXR86-354 |
| Μέγεθος πίνακα | 3.54 ίντσες |
| Απόφαση | 800 ((RGB) × 640 Pixels |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ΣΤ5892Β |
| Διασύνδεση | RGB / MIPI διεπαφή |
| Πρόσθετη τάση | 2.8V ± 0,3V |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Διάσταση του σχεδίου | Διάμετρος 83,79 mm × 4,12 mm (Δάχος) |
| Ενεργός χώρος (AA) | Διάμετρος 90 mm |
| Συμμόρφωση | RoHS HSF |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές