| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | 1.4-1.8/pc |
| standard packaging: | 30pcs/box |
| Delivery period: | 14-30 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | , T/T, D/P, D/A, Western Union |
| Supply Capacity: | 5000/μήνα |
| Προϊόν | 1.54 ιντσών τετραγωνική μονάδα TFT-LCD |
|---|---|
| Αριθμός ενότητας | ΥVO0154EES-J1 |
| Απόφαση | 240 (RGB) × 240 pixel |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 (Τυπικό) |
| Κατεύθυνση θέασης | IPS 80/85° πλήρης θέα |
| Διασύνδεση | 4 Διασύνδεση SPI με σύρμα |
| Πίσω φωτισμός | Λευκό LED (3LED παράλληλο) |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ΣΤ7789 |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Βαθμό χρώματος | 262K χρώματα |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 31.52 ((H) × 33.72 ((V) × 2.62 ((D) mm |
| Ενεργός χώρος | 27.72×27.72 χιλιοστά |
| ΠΙΝ | Σύμβολο | Περιγραφή |
|---|---|---|
| 1 | Εθνική Τράπεζα | Γη |
| 2 | LEDK | Καθοδός φώτος πίσω |
| 3 | LEDA | Άνωδος του φώτος πίσω |
| 4 | ΚΑΚ | Ηλεκτρική τροφοδοσία για αναλογικό (2.8V-3.3V) |
| 5 | Εθνική Τράπεζα | Γη |
| 6 | Εθνική Τράπεζα | Γη |
| 7 | Δ/Κ | Εγγραφή: επιλέξτε πιν D/C='1': Εμφάνιση δεδομένων. D/C='0': Δεδομένα εντολών. |
| 8 | ΚΑ | Τσιπ επιλέξτε πιν ("Low" ενεργοποιήστε) |
| 9 | ΣΚΛ | Σημαντική καρφίτσα ρολογιού |
| 10 | ΣΔΑ | Εισαγωγή / έξοδος σειριακών δεδομένων |
| 11 | Επαναφορά | Πίνακα επαναφοράς LCM |
| 12 | Εθνική Τράπεζα | Γη |
| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | 1.4-1.8/pc |
| standard packaging: | 30pcs/box |
| Delivery period: | 14-30 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | , T/T, D/P, D/A, Western Union |
| Supply Capacity: | 5000/μήνα |
| Προϊόν | 1.54 ιντσών τετραγωνική μονάδα TFT-LCD |
|---|---|
| Αριθμός ενότητας | ΥVO0154EES-J1 |
| Απόφαση | 240 (RGB) × 240 pixel |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 (Τυπικό) |
| Κατεύθυνση θέασης | IPS 80/85° πλήρης θέα |
| Διασύνδεση | 4 Διασύνδεση SPI με σύρμα |
| Πίσω φωτισμός | Λευκό LED (3LED παράλληλο) |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ΣΤ7789 |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Βαθμό χρώματος | 262K χρώματα |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 31.52 ((H) × 33.72 ((V) × 2.62 ((D) mm |
| Ενεργός χώρος | 27.72×27.72 χιλιοστά |
| ΠΙΝ | Σύμβολο | Περιγραφή |
|---|---|---|
| 1 | Εθνική Τράπεζα | Γη |
| 2 | LEDK | Καθοδός φώτος πίσω |
| 3 | LEDA | Άνωδος του φώτος πίσω |
| 4 | ΚΑΚ | Ηλεκτρική τροφοδοσία για αναλογικό (2.8V-3.3V) |
| 5 | Εθνική Τράπεζα | Γη |
| 6 | Εθνική Τράπεζα | Γη |
| 7 | Δ/Κ | Εγγραφή: επιλέξτε πιν D/C='1': Εμφάνιση δεδομένων. D/C='0': Δεδομένα εντολών. |
| 8 | ΚΑ | Τσιπ επιλέξτε πιν ("Low" ενεργοποιήστε) |
| 9 | ΣΚΛ | Σημαντική καρφίτσα ρολογιού |
| 10 | ΣΔΑ | Εισαγωγή / έξοδος σειριακών δεδομένων |
| 11 | Επαναφορά | Πίνακα επαναφοράς LCM |
| 12 | Εθνική Τράπεζα | Γη |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές