| MOQ: | 500 |
| Prijs: | 1.4-1.8/pc |
| Standard Packaging: | 30pcs/box |
| Delivery Period: | 14-30 dagen |
| Betalingswijze: | , T/T, D/P, D/A, Western Union |
| Supply Capacity: | 5000/maand |
| Producten | 1.54 inch TFT-LCD-module |
|---|---|
| Modulnummer | YVO0154EES-J1 |
| Resolutie | 240 ((RGB) × 240 pixels |
| Helderheid | 300 Cd/m2 (typisch) |
| Zichtrichting | IPS 80/85° Volle zicht |
| Interface | 4 Draad SPI-interface |
| Achterlicht | Witte LED (3LED parallel) |
| Bestuurder IC | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Kleurdiepte | 262K kleuren |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Uitleg van de afmetingen | 31.52 ((H) × 33.72 ((V) × 2.62 ((D) mm |
| Actief gebied | 27.72 x 27.72 mm |
| PIN-code | Symbool | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | GND | Ground |
| 2 | LEDK | Katode van achterlicht |
| 3 | LEDA | Anode van achtergrondlicht |
| 4 | VCC | Stroomvoorziening voor analoog (2.8V-3.3V) |
| 5 | GND | Ground |
| 6 | GND | Ground |
| 7 | D/C | Registreer selecteer pin D/C='1': weergeven van gegevens. |
| 8 | CS | Chip selecteer pin ("Low" activeren) |
| 9 | SCL | Serial clock pin |
| 10 | SDA | Invoer / uitvoer van seriële gegevens |
| 11 | Reset | LCM Reset pin |
| 12 | GND | Ground |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | 1.4-1.8/pc |
| Standard Packaging: | 30pcs/box |
| Delivery Period: | 14-30 dagen |
| Betalingswijze: | , T/T, D/P, D/A, Western Union |
| Supply Capacity: | 5000/maand |
| Producten | 1.54 inch TFT-LCD-module |
|---|---|
| Modulnummer | YVO0154EES-J1 |
| Resolutie | 240 ((RGB) × 240 pixels |
| Helderheid | 300 Cd/m2 (typisch) |
| Zichtrichting | IPS 80/85° Volle zicht |
| Interface | 4 Draad SPI-interface |
| Achterlicht | Witte LED (3LED parallel) |
| Bestuurder IC | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Kleurdiepte | 262K kleuren |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Uitleg van de afmetingen | 31.52 ((H) × 33.72 ((V) × 2.62 ((D) mm |
| Actief gebied | 27.72 x 27.72 mm |
| PIN-code | Symbool | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | GND | Ground |
| 2 | LEDK | Katode van achterlicht |
| 3 | LEDA | Anode van achtergrondlicht |
| 4 | VCC | Stroomvoorziening voor analoog (2.8V-3.3V) |
| 5 | GND | Ground |
| 6 | GND | Ground |
| 7 | D/C | Registreer selecteer pin D/C='1': weergeven van gegevens. |
| 8 | CS | Chip selecteer pin ("Low" activeren) |
| 9 | SCL | Serial clock pin |
| 10 | SDA | Invoer / uitvoer van seriële gegevens |
| 11 | Reset | LCM Reset pin |
| 12 | GND | Ground |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies