| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $12.98-15.99/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 4.0 inch TFT LCD-module |
|---|---|
| Modulnummer | De in punt 1 bedoelde gegevens worden gebruikt voor de beoordeling van de kwaliteit van het product. |
| Deelnummer | YXS77-4C |
| Panelgrootte | 4.0 inch |
| Resolutie | 480 (RGB) * 480 pixels |
| Kleur weergeven | Wit |
| Zichtrichting | Alle |
| Bestuurder IC | ST7701S |
| Interface | 3SPI+RGB (3-draad SPI) Interface, 40-pin FPC |
| LCD-stuurspanning | 2.8V ± 0,3V |
| I/O- en VCI-spanning | 3.3V |
| Achterlichttype | Witte LED-achterlicht (VD=12,8V, IED=40mA) |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Uitlegdimensie | 74.83 * 78,59 * 2,3 mm (W * H * T) |
| Actief gebied (AA) | 71.86 * 71,86 mm |
| Met / zonder touchscreen | met capacitieve touchscreen (CTP) |
| Gewicht (g) | TBD |
| Naleving | RoHS HSF |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $12.98-15.99/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 4.0 inch TFT LCD-module |
|---|---|
| Modulnummer | De in punt 1 bedoelde gegevens worden gebruikt voor de beoordeling van de kwaliteit van het product. |
| Deelnummer | YXS77-4C |
| Panelgrootte | 4.0 inch |
| Resolutie | 480 (RGB) * 480 pixels |
| Kleur weergeven | Wit |
| Zichtrichting | Alle |
| Bestuurder IC | ST7701S |
| Interface | 3SPI+RGB (3-draad SPI) Interface, 40-pin FPC |
| LCD-stuurspanning | 2.8V ± 0,3V |
| I/O- en VCI-spanning | 3.3V |
| Achterlichttype | Witte LED-achterlicht (VD=12,8V, IED=40mA) |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Uitlegdimensie | 74.83 * 78,59 * 2,3 mm (W * H * T) |
| Actief gebied (AA) | 71.86 * 71,86 mm |
| Met / zonder touchscreen | met capacitieve touchscreen (CTP) |
| Gewicht (g) | TBD |
| Naleving | RoHS HSF |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies