| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $12.98-15.99/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 4.0 ίντσες τετραγωνική TFT Μονάδα LCD |
|---|---|
| Αριθμός ενότητας | ΥΠΕΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
| Αριθμός τμήματος | ΥΧΣ77-4C |
| Μέγεθος πίνακα | 4.0 ίντσες |
| Απόφαση | 480 ((RGB) * 480 Pixels |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
| Κατεύθυνση θέασης | Όλες |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ST7701S |
| Διασύνδεση | 3SPI+RGB (3-σύρματος SPI) Διασύνδεση, FPC 40 πινών |
| Τετάρτη | 2.8V ± 0,3V |
| Η τάση I/O & VCI | 3.3V |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό φως LED (VD=12,8V, IED=40mA) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Διάσταση του σχεδίου | 740,83 * 78,59 * 2,3 mm (W * H * T) |
| Ενεργός χώρος (AA) | 710,86 * 71,86 mm |
| Με / χωρίς οθόνη αφής | Με χωρητική οθόνη αφής (CTP) |
| Βάρος (g) | ΔΕΠ |
| Συμμόρφωση | RoHS HSF |
| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $12.98-15.99/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 4.0 ίντσες τετραγωνική TFT Μονάδα LCD |
|---|---|
| Αριθμός ενότητας | ΥΠΕΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
| Αριθμός τμήματος | ΥΧΣ77-4C |
| Μέγεθος πίνακα | 4.0 ίντσες |
| Απόφαση | 480 ((RGB) * 480 Pixels |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
| Κατεύθυνση θέασης | Όλες |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ST7701S |
| Διασύνδεση | 3SPI+RGB (3-σύρματος SPI) Διασύνδεση, FPC 40 πινών |
| Τετάρτη | 2.8V ± 0,3V |
| Η τάση I/O & VCI | 3.3V |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό φως LED (VD=12,8V, IED=40mA) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Διάσταση του σχεδίου | 740,83 * 78,59 * 2,3 mm (W * H * T) |
| Ενεργός χώρος (AA) | 710,86 * 71,86 mm |
| Με / χωρίς οθόνη αφής | Με χωρητική οθόνη αφής (CTP) |
| Βάρος (g) | ΔΕΠ |
| Συμμόρφωση | RoHS HSF |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές