| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $17.39-21.01/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | 3.54 Inch Round TFT LCD Module |
|---|---|
| Module Number | YXR86-354 |
| Panel Size | 3.54 Inch |
| Resolution | 800(RGB) * 640 Pixels |
| Display Color | White |
| Driver IC | ST5892B |
| Interface | RGB / MIPI Interface |
| Supply Voltage | 2.8V ± 0.3V |
| Operating Temperature | -20℃ ~ +70℃ |
| Storage Temperature | -30℃ ~ +80℃ |
| Outline Dimension | Diameter 83.79mm * 4.12mm (Thickness) |
| Active Area (AA) | Diameter 90mm |
| Compliance | RoHS HSF |
| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $17.39-21.01/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | 3.54 Inch Round TFT LCD Module |
|---|---|
| Module Number | YXR86-354 |
| Panel Size | 3.54 Inch |
| Resolution | 800(RGB) * 640 Pixels |
| Display Color | White |
| Driver IC | ST5892B |
| Interface | RGB / MIPI Interface |
| Supply Voltage | 2.8V ± 0.3V |
| Operating Temperature | -20℃ ~ +70℃ |
| Storage Temperature | -30℃ ~ +80℃ |
| Outline Dimension | Diameter 83.79mm * 4.12mm (Thickness) |
| Active Area (AA) | Diameter 90mm |
| Compliance | RoHS HSF |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews