| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $17.39-21.01/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | 3,54 inch Rond TFT LCD Module |
|---|---|
| Module Nummer | YXR86-354 |
| Paneelgrootte | 3,54 Inch |
| Resolutie | 800(RGB) * 640 Pixels |
| Weergavekleur | Wit |
| Driver IC | ST5892B |
| Interface | RGB / MIPI Interface |
| Voedingsspanning | 2,8V ± 0,3V |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Afmetingen | Diameter 83,79 mm * 4,12 mm (Dikte) |
| Actief Gebied (AA) | Diameter 90 mm |
| Conformiteit | RoHS HSF |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $17.39-21.01/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | 3,54 inch Rond TFT LCD Module |
|---|---|
| Module Nummer | YXR86-354 |
| Paneelgrootte | 3,54 Inch |
| Resolutie | 800(RGB) * 640 Pixels |
| Weergavekleur | Wit |
| Driver IC | ST5892B |
| Interface | RGB / MIPI Interface |
| Voedingsspanning | 2,8V ± 0,3V |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Afmetingen | Diameter 83,79 mm * 4,12 mm (Dikte) |
| Actief Gebied (AA) | Diameter 90 mm |
| Conformiteit | RoHS HSF |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies