| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $17.39-21.01/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Στρογγυλή μονάδα TFT LCD 3.54 ιντσών |
|---|---|
| Αριθμός μονάδας | YXR86-354 |
| Μέγεθος πάνελ | 3.54 ίντσες |
| Ανάλυση | 800(RGB) * 640 Pixels |
| Χρώμα οθόνης | Λευκό |
| Οδηγός IC | ST5892B |
| Διεπαφή | Διεπαφή RGB / MIPI |
| Τάση τροφοδοσίας | 2.8V ± 0.3V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Διάσταση περιγράμματος | Διάμετρος 83.79mm * 4.12mm (Πάχος) |
| Ενεργή περιοχή (AA) | Διάμετρος 90mm |
| Συμμόρφωση | RoHS HSF |
| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $17.39-21.01/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Στρογγυλή μονάδα TFT LCD 3.54 ιντσών |
|---|---|
| Αριθμός μονάδας | YXR86-354 |
| Μέγεθος πάνελ | 3.54 ίντσες |
| Ανάλυση | 800(RGB) * 640 Pixels |
| Χρώμα οθόνης | Λευκό |
| Οδηγός IC | ST5892B |
| Διεπαφή | Διεπαφή RGB / MIPI |
| Τάση τροφοδοσίας | 2.8V ± 0.3V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Διάσταση περιγράμματος | Διάμετρος 83.79mm * 4.12mm (Πάχος) |
| Ενεργή περιοχή (AA) | Διάμετρος 90mm |
| Συμμόρφωση | RoHS HSF |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές