| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $3.47-4.99/pieces |
| standard packaging: | 15*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονάδα LCD TFT a-Si στρογγυλή 1,3 ιντσών |
|---|---|
| Αριθμός μονάδας | YXR22-13 |
| Τύπος LCD | 1,3 ίντσες |
| Ανάλυση | 240(RGB) * 240 Pixels |
| Τύπος τεχνολογίας | a-Si TFT |
| Διαμόρφωση Pixel | Κάθετη λωρίδα R.G.B. |
| Λειτουργία οθόνης | Διαπερατή / Κανονικά Μαύρη |
| Κατεύθυνση θέασης | ΟΛΗ ΘΕΑ |
| Οδηγός IC | GC9A01 |
| Διεπαφή | Διεπαφή 4SPI (Σύνδεσμος ZIF-0.5 PITCH 16PIN) |
| Αριθμός χρωμάτων | 262K |
| Τάση οδηγού LCD | 11V ±0.3V |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκό LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 35,60 * 38,10 * 1,64 mm (Π * Υ * Π) |
| Ενεργή περιοχή (AA) | 32,4 * 32,4 mm |
| Με / Χωρίς οθόνη αφής | Χωρίς (διατίθεται προαιρετική έκδοση αφής) |
| Τύπος συνδέσμου αντιστοίχισης | ZIF-0.5 PITCH 16PIN |
| Βάρος (g) | TBD |
| Συμμόρφωση | RoHS HSF |
| Μη καθορισμένες ανοχές | ±0.20mm |
| Όλες οι ακτίνες (Χωρίς διάσταση) | R0.3mm |
| Όλες οι γωνίες κλίσης | 1,5° |
| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $3.47-4.99/pieces |
| standard packaging: | 15*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονάδα LCD TFT a-Si στρογγυλή 1,3 ιντσών |
|---|---|
| Αριθμός μονάδας | YXR22-13 |
| Τύπος LCD | 1,3 ίντσες |
| Ανάλυση | 240(RGB) * 240 Pixels |
| Τύπος τεχνολογίας | a-Si TFT |
| Διαμόρφωση Pixel | Κάθετη λωρίδα R.G.B. |
| Λειτουργία οθόνης | Διαπερατή / Κανονικά Μαύρη |
| Κατεύθυνση θέασης | ΟΛΗ ΘΕΑ |
| Οδηγός IC | GC9A01 |
| Διεπαφή | Διεπαφή 4SPI (Σύνδεσμος ZIF-0.5 PITCH 16PIN) |
| Αριθμός χρωμάτων | 262K |
| Τάση οδηγού LCD | 11V ±0.3V |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκό LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 35,60 * 38,10 * 1,64 mm (Π * Υ * Π) |
| Ενεργή περιοχή (AA) | 32,4 * 32,4 mm |
| Με / Χωρίς οθόνη αφής | Χωρίς (διατίθεται προαιρετική έκδοση αφής) |
| Τύπος συνδέσμου αντιστοίχισης | ZIF-0.5 PITCH 16PIN |
| Βάρος (g) | TBD |
| Συμμόρφωση | RoHS HSF |
| Μη καθορισμένες ανοχές | ±0.20mm |
| Όλες οι ακτίνες (Χωρίς διάσταση) | R0.3mm |
| Όλες οι γωνίες κλίσης | 1,5° |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές