| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $3.47-4.99/pieces |
| Standard Packaging: | 15*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 1.3 inch Ronde a-Si TFT LCD-module |
|---|---|
| Modulnummer | YXR22-13 |
| LCD-type | 1.3 inch |
| Resolutie | 240 ((RGB) * 240 pixels |
| Technologie | a-Si TFT |
| Pixelconfiguratie | RGB Verticale streep |
| Afbeeldingsmodus | Transmisief / Normaal zwart |
| Zichtrichting | Allemaal |
| Bestuurder IC | GC9A01 |
| Interface | 4SPI-interface (ZIF-0.5 PITCH 16PIN-connector) |
| Aantal kleuren | 262K |
| LCD-stuurspanning | 11V ±0,3V |
| Achterlichttype | Witte LED |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Uitlegdimensie | 35.60 * 38.10 * 1.64 mm (W * H * T) |
| Actief gebied (AA) | 32.4 * 32,4 mm |
| Met / zonder touchscreen | Zonder (optioneel touch versie beschikbaar) |
| Type aansluiting | ZIF-0.5 PITCH 16PIN |
| Gewicht (g) | TBD |
| Naleving | RoHS HSF |
| Niet gespecificeerde toleranties | ±0,20 mm |
| Alle radius (zonder dimensie) | R0,3 mm |
| Alle trekhoeken | 1.5° |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $3.47-4.99/pieces |
| Standard Packaging: | 15*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 1.3 inch Ronde a-Si TFT LCD-module |
|---|---|
| Modulnummer | YXR22-13 |
| LCD-type | 1.3 inch |
| Resolutie | 240 ((RGB) * 240 pixels |
| Technologie | a-Si TFT |
| Pixelconfiguratie | RGB Verticale streep |
| Afbeeldingsmodus | Transmisief / Normaal zwart |
| Zichtrichting | Allemaal |
| Bestuurder IC | GC9A01 |
| Interface | 4SPI-interface (ZIF-0.5 PITCH 16PIN-connector) |
| Aantal kleuren | 262K |
| LCD-stuurspanning | 11V ±0,3V |
| Achterlichttype | Witte LED |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Uitlegdimensie | 35.60 * 38.10 * 1.64 mm (W * H * T) |
| Actief gebied (AA) | 32.4 * 32,4 mm |
| Met / zonder touchscreen | Zonder (optioneel touch versie beschikbaar) |
| Type aansluiting | ZIF-0.5 PITCH 16PIN |
| Gewicht (g) | TBD |
| Naleving | RoHS HSF |
| Niet gespecificeerde toleranties | ±0,20 mm |
| Alle radius (zonder dimensie) | R0,3 mm |
| Alle trekhoeken | 1.5° |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies