| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $35.99 / 55.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Display Size | 14.0 Inch |
|---|---|
| Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Display Area | 309.4 × 173.95 mm |
| Outline Size | 315.9 × 205.1 × 3.0 mm (Max) |
| Brightness | 220 cd/m² (Typ.) |
| Display Colors | 262K Colors (6-bit) |
| Signal Interface | eDP 1.2 (1 Lane) |
| Operating Temperature | 0 ~ +50 °C |
| Storage Temperature | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $35.99 / 55.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Display Size | 14.0 Inch |
|---|---|
| Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Display Area | 309.4 × 173.95 mm |
| Outline Size | 315.9 × 205.1 × 3.0 mm (Max) |
| Brightness | 220 cd/m² (Typ.) |
| Display Colors | 262K Colors (6-bit) |
| Signal Interface | eDP 1.2 (1 Lane) |
| Operating Temperature | 0 ~ +50 °C |
| Storage Temperature | -20 ~ +60 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies