| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99 / 54.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 14,0 Inch |
|---|---|
| Resolutie | 1920 × 1080 (FHD) |
| Weergavegebied | 309,14 × 173,89 mm |
| Buitenafmetingen | 320,9 × 205,6 × 3,0 mm (Max) |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| Weergavekleuren | 6-bit Kleurdiepte |
| Signaalinterface | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99 / 54.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 14,0 Inch |
|---|---|
| Resolutie | 1920 × 1080 (FHD) |
| Weergavegebied | 309,14 × 173,89 mm |
| Buitenafmetingen | 320,9 × 205,6 × 3,0 mm (Max) |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| Weergavekleuren | 6-bit Kleurdiepte |
| Signaalinterface | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies