| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $2.18-2.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Positieve monochrome OLED-module |
| Model nr. | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald: |
| Deel nr. | GME013WB-479 |
| Resolutie | 128 × 64 punten (1.3") |
| Bestuurder IC | CH1116 |
| Type verbinding | COG (Chip on Glass) |
| Interface type | I2C (IIC, seriële interface) |
| Pinnummer en functie | 4PIN (1-VCC, 2-GND, 3-SCL, 4-SDA) |
| Werkspanning (VCC) | 3.3~5V gelijkstroom |
| Werkcyclus | 6/64 |
| Werktemperatuur | -40 °C ~ +70 °C (breedte temperatuur) |
| Bergingstemperatuur | -40 °C ~ +85 °C |
| Zichtrichting | Alle (volledige kijkhoek) |
| OLED-modus | Positief |
| Dimensie van de module | 35.5mm(L) × 32mm(W) × 11,3mm(T) Max. |
| PCB-afmetingen | 35.5 mm ((L) × 32 mm ((W) |
| Zichtgebied (V/A) | 31.42 mm ((L) × 16.7 mm ((W) |
| Actief gebied (A/A) | 29.42 mm ((L) × 14.7 mm ((W) |
| Dot Pitch | 0.23mm(L) × 0.23mm(W) |
| Puntgrootte | 0.21mm(L) × 0,21mm(W) |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $2.18-2.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Positieve monochrome OLED-module |
| Model nr. | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald: |
| Deel nr. | GME013WB-479 |
| Resolutie | 128 × 64 punten (1.3") |
| Bestuurder IC | CH1116 |
| Type verbinding | COG (Chip on Glass) |
| Interface type | I2C (IIC, seriële interface) |
| Pinnummer en functie | 4PIN (1-VCC, 2-GND, 3-SCL, 4-SDA) |
| Werkspanning (VCC) | 3.3~5V gelijkstroom |
| Werkcyclus | 6/64 |
| Werktemperatuur | -40 °C ~ +70 °C (breedte temperatuur) |
| Bergingstemperatuur | -40 °C ~ +85 °C |
| Zichtrichting | Alle (volledige kijkhoek) |
| OLED-modus | Positief |
| Dimensie van de module | 35.5mm(L) × 32mm(W) × 11,3mm(T) Max. |
| PCB-afmetingen | 35.5 mm ((L) × 32 mm ((W) |
| Zichtgebied (V/A) | 31.42 mm ((L) × 16.7 mm ((W) |
| Actief gebied (A/A) | 29.42 mm ((L) × 14.7 mm ((W) |
| Dot Pitch | 0.23mm(L) × 0.23mm(W) |
| Puntgrootte | 0.21mm(L) × 0,21mm(W) |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies