| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $24.99-38.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 15,6 Inch |
|---|---|
| Resolutie | 1366 × 768 |
| Weergavegebied | 344,16 × 193,59 mm |
| Afmetingen | 363,8 × 215,9 × 9,9 mm (Max) |
| Helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| Schermkleuren | 16,7M Kleuren (6-bit + Hi-FRC) |
| Signaalinterface | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +60 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $24.99-38.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 15,6 Inch |
|---|---|
| Resolutie | 1366 × 768 |
| Weergavegebied | 344,16 × 193,59 mm |
| Afmetingen | 363,8 × 215,9 × 9,9 mm (Max) |
| Helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| Schermkleuren | 16,7M Kleuren (6-bit + Hi-FRC) |
| Signaalinterface | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +60 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies