| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $31.99-47.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 15,6 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1920 × 1080 (FHD) |
| Weergavegebied | 344,16 × 193,59 mm |
| Buitenafmetingen | 359,5 × 223,8 × 3,2 mm (Typ./Max) |
| Helderheid | 250 cd/m² (Typ.) |
| Weergavekleuren | 262K Kleuren |
| Signaalinternface | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $31.99-47.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 15,6 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1920 × 1080 (FHD) |
| Weergavegebied | 344,16 × 193,59 mm |
| Buitenafmetingen | 359,5 × 223,8 × 3,2 mm (Typ./Max) |
| Helderheid | 250 cd/m² (Typ.) |
| Weergavekleuren | 262K Kleuren |
| Signaalinternface | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies