| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $31.99-47.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος Οθόνης | 15,6 ίντσες |
|---|---|
| Ανάλυση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Περιοχή Οθόνης | 344,16 × 193,59 mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 359,5 × 223,8 × 3,2 mm (Τυπ./Μέγ.) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Χρώματα Οθόνης | 262K Χρωμάτων |
| Διεπαφή Σήματος | eDP 1.2 (2 Λωρίδες) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $31.99-47.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος Οθόνης | 15,6 ίντσες |
|---|---|
| Ανάλυση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Περιοχή Οθόνης | 344,16 × 193,59 mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 359,5 × 223,8 × 3,2 mm (Τυπ./Μέγ.) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Χρώματα Οθόνης | 262K Χρωμάτων |
| Διεπαφή Σήματος | eDP 1.2 (2 Λωρίδες) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές