| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $62.99-81.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 13,3 inch TFT LCD-schermmodule beschikt over 1920×1080 FHD-resolutie en eDP 1.2-interface.De module biedt een typische helderheid van 260 cd/m2Het is ideaal voor videophones, IP-telefoons, slimme toetsen, kleine computers en andere ingebedde displaytoepassingen.
| Schermgrootte | 13.3 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Grootte van de module | 300.06 × 177,39 × 2,7 mm |
| Actief gebied | 2930,76 × 165,24 mm |
| Helderheid | 260 cd/m2 |
| Ondersteunende kleur | 16.7M Kleuren |
| Interface voor het weergeven | eDP 1.2 |
| Zienhoek | 85/85/85/85 |
| Werktemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $62.99-81.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 13,3 inch TFT LCD-schermmodule beschikt over 1920×1080 FHD-resolutie en eDP 1.2-interface.De module biedt een typische helderheid van 260 cd/m2Het is ideaal voor videophones, IP-telefoons, slimme toetsen, kleine computers en andere ingebedde displaytoepassingen.
| Schermgrootte | 13.3 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Grootte van de module | 300.06 × 177,39 × 2,7 mm |
| Actief gebied | 2930,76 × 165,24 mm |
| Helderheid | 260 cd/m2 |
| Ondersteunende kleur | 16.7M Kleuren |
| Interface voor het weergeven | eDP 1.2 |
| Zienhoek | 85/85/85/85 |
| Werktemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies