| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $29.99-47.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
NV156FHM-N61 15.6 ίντσες Full HD eDP Anti Glare TFT LCD Πίνακα Επισκόπηση
15Μονάδα LCD TFT 0,6 ιντσών σχεδιασμένη για εφαρμογές φορητών υπολογιστών
Full HD ανάλυση 1920×1080 για καθαρή και λεπτομερή έξοδος οθόνης
Εναρμόνιση με το σύστημα eDP 1.2 με μεταφορά υψηλής ταχύτητας δύο λωρίδων
Η επεξεργασία της επιφάνειας με αντιφώτιση (AG) συμβάλλει στη μείωση της αντανάκλασης
Τυπική φωτεινότητα 300 cd/m2 για καλύτερη ορατότητα
6-bit + βάθος χρώματος FRC για ομαλή απόδοση εμφάνισης χρωμάτων
Σχεδιασμός λεπτών και ελαφρών μονάδων για συμπαγή ενσωμάτωση
Υποστηρίζει την προμήθεια OEM και τις χονδρικές παραγγελίες για μακροπρόθεσμα έργα
| Μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Απόφαση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 344.16 × 193,59 mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 3500,66 × 216,245 × 2,6 mm (μέγιστο, με PCB) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 6bit + FRC |
| Διασύνδεση σήματος | eDP 1.2 (2 λωρίδες) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Αντικατάσταση οθόνης φορητού υπολογιστή για επισκευή και ανακαίνιση
Προγράμματα κατασκευής και συναρμολόγησης φορητών υπολογιστών OEM
Διανομείς ανταλλακτικών φορητών υπολογιστών και χονδρικές προμήθειες
Προγράμματα συντήρησης φορητών υπολογιστών σε επιχειρήσεις και σχολεία
Ενσωματωμένες συσκευές που απαιτούν ενσωμάτωση οθόνης Full HD eDP
Η ενσωμάτωση φορητών τερματικών και ελαφρών υπολογιστικών εξοπλισμού
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $29.99-47.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
NV156FHM-N61 15.6 ίντσες Full HD eDP Anti Glare TFT LCD Πίνακα Επισκόπηση
15Μονάδα LCD TFT 0,6 ιντσών σχεδιασμένη για εφαρμογές φορητών υπολογιστών
Full HD ανάλυση 1920×1080 για καθαρή και λεπτομερή έξοδος οθόνης
Εναρμόνιση με το σύστημα eDP 1.2 με μεταφορά υψηλής ταχύτητας δύο λωρίδων
Η επεξεργασία της επιφάνειας με αντιφώτιση (AG) συμβάλλει στη μείωση της αντανάκλασης
Τυπική φωτεινότητα 300 cd/m2 για καλύτερη ορατότητα
6-bit + βάθος χρώματος FRC για ομαλή απόδοση εμφάνισης χρωμάτων
Σχεδιασμός λεπτών και ελαφρών μονάδων για συμπαγή ενσωμάτωση
Υποστηρίζει την προμήθεια OEM και τις χονδρικές παραγγελίες για μακροπρόθεσμα έργα
| Μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Απόφαση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 344.16 × 193,59 mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 3500,66 × 216,245 × 2,6 mm (μέγιστο, με PCB) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 6bit + FRC |
| Διασύνδεση σήματος | eDP 1.2 (2 λωρίδες) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Αντικατάσταση οθόνης φορητού υπολογιστή για επισκευή και ανακαίνιση
Προγράμματα κατασκευής και συναρμολόγησης φορητών υπολογιστών OEM
Διανομείς ανταλλακτικών φορητών υπολογιστών και χονδρικές προμήθειες
Προγράμματα συντήρησης φορητών υπολογιστών σε επιχειρήσεις και σχολεία
Ενσωματωμένες συσκευές που απαιτούν ενσωμάτωση οθόνης Full HD eDP
Η ενσωμάτωση φορητών τερματικών και ελαφρών υπολογιστικών εξοπλισμού
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές