| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $24.99-38.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
| Απόφαση | 1366 × 768 (HD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 344.23 × 193,54 mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 359.5 × 223,8 × 3,2 mm (μέγιστο, με PCB) |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m2 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K Χρώματα (6-bit) |
| Διασύνδεση σήματος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $24.99-38.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
| Απόφαση | 1366 × 768 (HD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 344.23 × 193,54 mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 359.5 × 223,8 × 3,2 mm (μέγιστο, με PCB) |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m2 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K Χρώματα (6-bit) |
| Διασύνδεση σήματος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές