| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $27.99-41.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB156CN01-1 είναι ένα πάνελ TFT LCD 15,6 ιντσών από την HKC, με ανάλυση Full HD 1920×1080 και διεπαφή eDP 1.2 2 λωρίδων. Προσφέρει βάθος χρώματος 6 bit, αντιανακλαστική επεξεργασία επιφάνειας 25% και ενσωματωμένο κύκλωμα οδήγησης LED, κατάλληλο για αντικατάσταση οθόνης laptop και εφαρμογές οθόνης OEM.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Περιοχή Οθόνης | 344,16(Π) × 193,59(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 350,66±0,3(Π) × 205,25±0,3(Υ) × 3,2 Μέγιστο mm |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² Τυπ. |
| Χρώματα Οθόνης | 6 bit |
| Διεπαφή Σήματος | 2 Lane eDP 1.2 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένο Απόθεμα: Πάνω από 1.000.000 ιδιόκτητα είδη αποθέματος, συμπεριλαμβανομένων πλακετών Raspberry Pi, οθονών LCD, οθονών αφής, θηκών, καλωδίων και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές Τιμές: Σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου. Χονδρικής και διανέμουμε νέα, πρωτότυπα, επώνυμα ηλεκτρονικά εξαρτήματα παγκοσμίως.
Διασφάλιση Ποιότητας: Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμών ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για τη διασφάλιση σταθερής ποιότητας προϊόντων.
Ομάδα Ειδικών: Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
Κάθε αντικείμενο υποβάλλεται σε αυστηρούς ελέγχους πριν από την αποστολή για να διασφαλιστεί η αξιοπιστία και η απόδοση.
Ναι, παρέχουμε δείγματα για αξιολόγηση.
Συνήθως 7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση πληρωμής.
1 τεμάχιο ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας.
Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας αμέσως και θα διερευνήσουμε για να παρέχουμε την καλύτερη λύση άμεσα.
Ολοκληρωμένη γκάμα που περιλαμβάνει πλακέτες ανάπτυξης Raspberry Pi, οθόνες LCD, οθόνες αφής, περιβλήματα, καλώδια, αξεσουάρ, καθώς και πλακέτες ανάπτυξης και αξεσουάρ από NVIDIA, micro:bit, Arduino, BeagleBone Black και άλλες κορυφαίες μάρκες.
Δεχόμαστε πληρωμές T/T (Τηλεγραφική Μεταφορά).
Διαθέσιμες υπηρεσίες αποστολής DHL και China Post.
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $27.99-41.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB156CN01-1 είναι ένα πάνελ TFT LCD 15,6 ιντσών από την HKC, με ανάλυση Full HD 1920×1080 και διεπαφή eDP 1.2 2 λωρίδων. Προσφέρει βάθος χρώματος 6 bit, αντιανακλαστική επεξεργασία επιφάνειας 25% και ενσωματωμένο κύκλωμα οδήγησης LED, κατάλληλο για αντικατάσταση οθόνης laptop και εφαρμογές οθόνης OEM.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Περιοχή Οθόνης | 344,16(Π) × 193,59(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 350,66±0,3(Π) × 205,25±0,3(Υ) × 3,2 Μέγιστο mm |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² Τυπ. |
| Χρώματα Οθόνης | 6 bit |
| Διεπαφή Σήματος | 2 Lane eDP 1.2 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένο Απόθεμα: Πάνω από 1.000.000 ιδιόκτητα είδη αποθέματος, συμπεριλαμβανομένων πλακετών Raspberry Pi, οθονών LCD, οθονών αφής, θηκών, καλωδίων και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές Τιμές: Σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου. Χονδρικής και διανέμουμε νέα, πρωτότυπα, επώνυμα ηλεκτρονικά εξαρτήματα παγκοσμίως.
Διασφάλιση Ποιότητας: Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμών ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για τη διασφάλιση σταθερής ποιότητας προϊόντων.
Ομάδα Ειδικών: Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
Κάθε αντικείμενο υποβάλλεται σε αυστηρούς ελέγχους πριν από την αποστολή για να διασφαλιστεί η αξιοπιστία και η απόδοση.
Ναι, παρέχουμε δείγματα για αξιολόγηση.
Συνήθως 7 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση πληρωμής.
1 τεμάχιο ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας.
Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας αμέσως και θα διερευνήσουμε για να παρέχουμε την καλύτερη λύση άμεσα.
Ολοκληρωμένη γκάμα που περιλαμβάνει πλακέτες ανάπτυξης Raspberry Pi, οθόνες LCD, οθόνες αφής, περιβλήματα, καλώδια, αξεσουάρ, καθώς και πλακέτες ανάπτυξης και αξεσουάρ από NVIDIA, micro:bit, Arduino, BeagleBone Black και άλλες κορυφαίες μάρκες.
Δεχόμαστε πληρωμές T/T (Τηλεγραφική Μεταφορά).
Διαθέσιμες υπηρεσίες αποστολής DHL και China Post.
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές