| MOQ: | 500 |
| Prijs: | 6.2-7.02/pc |
| Standard Packaging: | 30pcs/box |
| Delivery Period: | 14-30 dagen |
| Betalingswijze: | , T/T, D/P, D/A, Western Union |
| Supply Capacity: | 50000/maand |
| Product | 2,8 inch TFT-LCD Touch Module |
| Module nummer | YNT0280EGS-B1 |
| Resolutie | 240*320 dots (RGB) |
| Weergavemodus | Normaal Zwart, Transmissief |
| Afmetingen buitenwerk | 50*69,2*3,1 |
| Kijkrichting | 12 uur |
| Actief gebied | 43,2*57,6 |
| Interface | 4Lane SPI |
| Touchfunctie | Capacitieve Touch |
| Backlight helderheid | 300 |
| Opslagtemperatuur | -30 ~ +80 °C |
| Contrastverhouding | 500:1 (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
![]()
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | 6.2-7.02/pc |
| Standard Packaging: | 30pcs/box |
| Delivery Period: | 14-30 dagen |
| Betalingswijze: | , T/T, D/P, D/A, Western Union |
| Supply Capacity: | 50000/maand |
| Product | 2,8 inch TFT-LCD Touch Module |
| Module nummer | YNT0280EGS-B1 |
| Resolutie | 240*320 dots (RGB) |
| Weergavemodus | Normaal Zwart, Transmissief |
| Afmetingen buitenwerk | 50*69,2*3,1 |
| Kijkrichting | 12 uur |
| Actief gebied | 43,2*57,6 |
| Interface | 4Lane SPI |
| Touchfunctie | Capacitieve Touch |
| Backlight helderheid | 300 |
| Opslagtemperatuur | -30 ~ +80 °C |
| Contrastverhouding | 500:1 (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
![]()
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies