| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $1.15-1.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Positieve monochrome OLED-module (transmisief/normaal zwart) |
|
Deel nr.
|
GME069W-4 |
|
Model nr.
|
YOK0069KAI-J1 |
| Resolutie | 96 × 16 punten (0,69") |
| Bestuurder IC | SSD1306 |
| Type verbinding | COG (Chip on Glass) |
| Interface type | I2C (IIC, seriële interface) |
| Pinnummer en functie | 4PIN (1-GND, 2-VCC, 3-SCL, 4-SDA) |
| Werkspanning (VCC) | 3.3~5V gelijkstroom |
| Werktemperatuur | -40 °C ~ +70 °C (breedte temperatuur) |
| Bergingstemperatuur | -40°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Alle (volledige kijkhoek) |
| OLED-modus | Positief (transmisief/normaal zwart) |
| Dimensie van de module | 32.5mm(L) × 10mm(W) × 11,30mm(T) Max. |
| PCB-afmetingen | 32.50 mm ((L) × 10 mm ((W) |
| Zichtgebied (V/A) | 19.26 mm ((L) × 5,18 mm ((W) |
| Actief gebied (A/A) | 17.26 mm ((L) × 3.18 mm ((W) |
| Dot Pitch | 0.18 mm ((L) × 0,20 mm ((W) |
| Puntgrootte | 0.16 mm ((L) × 0,18 mm ((W) |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $1.15-1.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Positieve monochrome OLED-module (transmisief/normaal zwart) |
|
Deel nr.
|
GME069W-4 |
|
Model nr.
|
YOK0069KAI-J1 |
| Resolutie | 96 × 16 punten (0,69") |
| Bestuurder IC | SSD1306 |
| Type verbinding | COG (Chip on Glass) |
| Interface type | I2C (IIC, seriële interface) |
| Pinnummer en functie | 4PIN (1-GND, 2-VCC, 3-SCL, 4-SDA) |
| Werkspanning (VCC) | 3.3~5V gelijkstroom |
| Werktemperatuur | -40 °C ~ +70 °C (breedte temperatuur) |
| Bergingstemperatuur | -40°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Alle (volledige kijkhoek) |
| OLED-modus | Positief (transmisief/normaal zwart) |
| Dimensie van de module | 32.5mm(L) × 10mm(W) × 11,30mm(T) Max. |
| PCB-afmetingen | 32.50 mm ((L) × 10 mm ((W) |
| Zichtgebied (V/A) | 19.26 mm ((L) × 5,18 mm ((W) |
| Actief gebied (A/A) | 17.26 mm ((L) × 3.18 mm ((W) |
| Dot Pitch | 0.18 mm ((L) × 0,20 mm ((W) |
| Puntgrootte | 0.16 mm ((L) × 0,18 mm ((W) |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies