| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $1.15-1.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | Positive Monochrome OLED Module (Transmissive/Normally Black) |
|
Part No.
|
GME069W-4 |
|
Model No.
|
YOK0069KAI-J1 |
| Resolution | 96 × 16 Dots (0.69") |
| Driver IC | SSD1306 |
| Connection Type | COG (Chip On Glass) |
| Interface Type | I2C (IIC, Serial Interface) |
| Pin Number & Function | 4PIN (1-GND, 2-VCC, 3-SCL, 4-SDA) |
| Operating Voltage (VCC) | 3.3~5V DC |
| Operating Temperature | -40℃ ~ +70℃ (Wide Temperature) |
| Storage Temperature | -40℃ ~ +80℃ |
| Viewing Direction | All (Full Viewing Angle) |
| OLED Mode | Positive (Transmissive/Normally Black) |
| Module Dimension | 32.5mm(L) × 10mm(W) × 11.30mm(T) Max |
| PCB Dimension | 32.50mm(L) × 10mm(W) |
| Viewing Area (V/A) | 19.26mm(L) × 5.18mm(W) |
| Active Area (A/A) | 17.26mm(L) × 3.18mm(W) |
| Dot Pitch | 0.18mm(L) × 0.20mm(W) |
| Dot Size | 0.16mm(L) × 0.18mm(W) |
| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $1.15-1.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | Positive Monochrome OLED Module (Transmissive/Normally Black) |
|
Part No.
|
GME069W-4 |
|
Model No.
|
YOK0069KAI-J1 |
| Resolution | 96 × 16 Dots (0.69") |
| Driver IC | SSD1306 |
| Connection Type | COG (Chip On Glass) |
| Interface Type | I2C (IIC, Serial Interface) |
| Pin Number & Function | 4PIN (1-GND, 2-VCC, 3-SCL, 4-SDA) |
| Operating Voltage (VCC) | 3.3~5V DC |
| Operating Temperature | -40℃ ~ +70℃ (Wide Temperature) |
| Storage Temperature | -40℃ ~ +80℃ |
| Viewing Direction | All (Full Viewing Angle) |
| OLED Mode | Positive (Transmissive/Normally Black) |
| Module Dimension | 32.5mm(L) × 10mm(W) × 11.30mm(T) Max |
| PCB Dimension | 32.50mm(L) × 10mm(W) |
| Viewing Area (V/A) | 19.26mm(L) × 5.18mm(W) |
| Active Area (A/A) | 17.26mm(L) × 3.18mm(W) |
| Dot Pitch | 0.18mm(L) × 0.20mm(W) |
| Dot Size | 0.16mm(L) × 0.18mm(W) |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews