| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $3.66-3.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN, transmittief) |
| Model nr. | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
| Deel nr. | 1604A |
| Afbeeldingsformaat | 16 (tekens) × 4 (lijnen) |
| Puntjes | 16*04 |
| Controller-IC | ST7066 / AIP31066 |
| Type verbinding | COB (chip aan boord) |
| Interface type | IIC (I2C) |
| Dimensie van de module | 87.0mm(W) × 60.0mm(H) × 12.9mm(T) |
| LCD AA (kijkgebied) | 55.40mm ((W) × 15.74mm ((H) |
| IJzeren frame (W) | 62.00 mm |
| PCB-afmetingen | 87.00mm(W) × 60.00mm(H) |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $3.66-3.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN, transmittief) |
| Model nr. | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
| Deel nr. | 1604A |
| Afbeeldingsformaat | 16 (tekens) × 4 (lijnen) |
| Puntjes | 16*04 |
| Controller-IC | ST7066 / AIP31066 |
| Type verbinding | COB (chip aan boord) |
| Interface type | IIC (I2C) |
| Dimensie van de module | 87.0mm(W) × 60.0mm(H) × 12.9mm(T) |
| LCD AA (kijkgebied) | 55.40mm ((W) × 15.74mm ((H) |
| IJzeren frame (W) | 62.00 mm |
| PCB-afmetingen | 87.00mm(W) × 60.00mm(H) |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies