| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $1.67-2.03/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Weergavetype | Monochroom COB Karakter LCD Module (STN/Geel-Groen, Positief, Transmissief) |
| Onderdeelnummer | 1602W |
| Modelnummer | YMC1602SB-X26 |
| Weergaveformaat | 16 (tekens) × 2 (regels) |
| Weergavekleur | Geel-Groen (STN Y/G) |
| Driver IC | ST7066U + ST7065 |
| Verbindingstype | COB (Chip On Board) |
| Interfacetype | 8-bit Parallelle Interface (16-pins) |
| Pinnummer & Functie | 16PIN (1-VSS/GND, 2-VDD, 3-VO, 4-RS, 5-R/W, 6-E, 7-DB0, 8-DB1, 9-DB2, 10-DB3, 11-DB4, 12-DB5, 13-DB6, 14-DB7, 15-BLA, 16-BLK) |
| Logische Voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC |
| LCD Aandrijvingsspanning | 4.7V DC |
| Aandrijfmethode | 1/16 Duty, 1/5 Bias |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type & Parameter | Geel-Groene Zij-Achtergrondverlichting (3.0V±0.2V, IF=40mA) |
| Module Afmetingen (Max) | 80.00mm(B) × 36.00mm(H) × 8.70mm(T) |
| Kijkgebied (V/A) | 71.40mm(B) × 16.00mm(H) |
| Effectief Weergavegebied (A/A) | 55.02mm(B) × 11.00mm(H) |
| Uiterste Tolerantie | ±0.2mm |
| Conformiteit | RoHS-conform |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $1.67-2.03/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Weergavetype | Monochroom COB Karakter LCD Module (STN/Geel-Groen, Positief, Transmissief) |
| Onderdeelnummer | 1602W |
| Modelnummer | YMC1602SB-X26 |
| Weergaveformaat | 16 (tekens) × 2 (regels) |
| Weergavekleur | Geel-Groen (STN Y/G) |
| Driver IC | ST7066U + ST7065 |
| Verbindingstype | COB (Chip On Board) |
| Interfacetype | 8-bit Parallelle Interface (16-pins) |
| Pinnummer & Functie | 16PIN (1-VSS/GND, 2-VDD, 3-VO, 4-RS, 5-R/W, 6-E, 7-DB0, 8-DB1, 9-DB2, 10-DB3, 11-DB4, 12-DB5, 13-DB6, 14-DB7, 15-BLA, 16-BLK) |
| Logische Voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC |
| LCD Aandrijvingsspanning | 4.7V DC |
| Aandrijfmethode | 1/16 Duty, 1/5 Bias |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type & Parameter | Geel-Groene Zij-Achtergrondverlichting (3.0V±0.2V, IF=40mA) |
| Module Afmetingen (Max) | 80.00mm(B) × 36.00mm(H) × 8.70mm(T) |
| Kijkgebied (V/A) | 71.40mm(B) × 16.00mm(H) |
| Effectief Weergavegebied (A/A) | 55.02mm(B) × 11.00mm(H) |
| Uiterste Tolerantie | ±0.2mm |
| Conformiteit | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies