| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $1.43-1.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN/blauw, negatief, transmittief) |
| Deel nr. | 1602B |
| Model nr. | YMC1602SB-X14 |
| Afbeeldingsformaat | 16 karakters × 2 lijnen |
| Kleur | Display Dot: Wit; Achtergrond: Blauw |
| Bestuurder IC | 7066, 7065 |
| Type verbinding | COB (chip aan boord) |
| Interface type | 8-bits Parallel Interface (16-pin) |
| Pinnummer en functie | 16PIN (1-GND, 2-VDD, 3-VO, 4-RS, 5-R/W, 6-E, 7-DB0, 8-DB1, 9-DB2, 10-DB3, 11-DB4, 12-DB5, 13-DB6, 14-DB7, 15-A, 16-K) |
| Werkspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom |
| Rijmethode | Gehoorzaamheid, 1/16 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlicht | Witte LED (IF=10mA) |
| Dimensie van de module | 122.00mm(W) × 43.69mm(H) × 13.4mm(T) |
| Zichtgebied (V/A) | 99.00mm(W) × 23.99mm(H) |
| Effectieve weergave (A/A) | 95.02 mm ((W) × 20.18 mm ((H) |
| Puntgrootte | 1.08 mm ((W) × 0,94 mm ((H) |
| Dot Pitch | 1.16 mm ((W) × 1,02 mm ((H) |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $1.43-1.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN/blauw, negatief, transmittief) |
| Deel nr. | 1602B |
| Model nr. | YMC1602SB-X14 |
| Afbeeldingsformaat | 16 karakters × 2 lijnen |
| Kleur | Display Dot: Wit; Achtergrond: Blauw |
| Bestuurder IC | 7066, 7065 |
| Type verbinding | COB (chip aan boord) |
| Interface type | 8-bits Parallel Interface (16-pin) |
| Pinnummer en functie | 16PIN (1-GND, 2-VDD, 3-VO, 4-RS, 5-R/W, 6-E, 7-DB0, 8-DB1, 9-DB2, 10-DB3, 11-DB4, 12-DB5, 13-DB6, 14-DB7, 15-A, 16-K) |
| Werkspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom |
| Rijmethode | Gehoorzaamheid, 1/16 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlicht | Witte LED (IF=10mA) |
| Dimensie van de module | 122.00mm(W) × 43.69mm(H) × 13.4mm(T) |
| Zichtgebied (V/A) | 99.00mm(W) × 23.99mm(H) |
| Effectieve weergave (A/A) | 95.02 mm ((W) × 20.18 mm ((H) |
| Puntgrootte | 1.08 mm ((W) × 0,94 mm ((H) |
| Dot Pitch | 1.16 mm ((W) × 1,02 mm ((H) |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies