| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99-47.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Het MB116AN01-1 is een 11,6 inch TFT LCD module met HD resolutie (1366×768) en eDP 1.2 interface.Dit maakt het ideaal voor de integratie van notebookschermen en OEM-vervangingsprojecten..
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | 11.6 inch |
| Resolutie | 1366 × 768 (HD) |
| Afbeeldingsgebied | 256.125 × 144 mm |
| Grootte van de contour | 278 ± 0,3 × 168 ± 0,5 × 3,0 mm(Maximaal) |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K Kleuren (6-bit + FRC) |
| Signalinterface | eDP 1.2 (1 rijbaan) |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Uitgebreide inventaris:Meer dan 1,000Het bedrijf heeft in de afgelopen vijf jaar meer dan 100.000 eigen voorraadartikelen, waaronder Raspberry Pi-boards, LCD-monitors, touchscreens, behuizingen, kabels en accessoires van toonaangevende merken.
Concurrerende prijzen:We verkopen en distribueren wereldwijd nieuwe, originele, bekende merk-elektronica.
Kwaliteitsborging:Uitgerust met internationaal geavanceerde elektronische testapparatuur en wetenschappelijke opslagsystemen om een consistente productkwaliteit te garanderen.
Expertenteam:Elite professionals met meer dan 20 jaar ervaring in de industrie en een diepgaand begrip van internationale markttrends.
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99-47.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Het MB116AN01-1 is een 11,6 inch TFT LCD module met HD resolutie (1366×768) en eDP 1.2 interface.Dit maakt het ideaal voor de integratie van notebookschermen en OEM-vervangingsprojecten..
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | 11.6 inch |
| Resolutie | 1366 × 768 (HD) |
| Afbeeldingsgebied | 256.125 × 144 mm |
| Grootte van de contour | 278 ± 0,3 × 168 ± 0,5 × 3,0 mm(Maximaal) |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K Kleuren (6-bit + FRC) |
| Signalinterface | eDP 1.2 (1 rijbaan) |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Uitgebreide inventaris:Meer dan 1,000Het bedrijf heeft in de afgelopen vijf jaar meer dan 100.000 eigen voorraadartikelen, waaronder Raspberry Pi-boards, LCD-monitors, touchscreens, behuizingen, kabels en accessoires van toonaangevende merken.
Concurrerende prijzen:We verkopen en distribueren wereldwijd nieuwe, originele, bekende merk-elektronica.
Kwaliteitsborging:Uitgerust met internationaal geavanceerde elektronische testapparatuur en wetenschappelijke opslagsystemen om een consistente productkwaliteit te garanderen.
Expertenteam:Elite professionals met meer dan 20 jaar ervaring in de industrie en een diepgaand begrip van internationale markttrends.
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies