| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $44.99-84.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Afbeeldingsgrootte | 15.6 inch |
| Resolutie | Vervaardiging van elektrische motoren |
| Afbeeldingsgebied | 344.16 × 193,59 mm |
| Grootte van de contour | 363.8 × 215,9 × 9,9 mm (maximaal) |
| Helderheid | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M Kleuren (6-bit + Hi-FRC) |
| Signalinterface | eDP 1.2 (2 rijstrook) |
| Werktemperatuur | 0 ~ +60 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $44.99-84.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Afbeeldingsgrootte | 15.6 inch |
| Resolutie | Vervaardiging van elektrische motoren |
| Afbeeldingsgebied | 344.16 × 193,59 mm |
| Grootte van de contour | 363.8 × 215,9 × 9,9 mm (maximaal) |
| Helderheid | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M Kleuren (6-bit + Hi-FRC) |
| Signalinterface | eDP 1.2 (2 rijstrook) |
| Werktemperatuur | 0 ~ +60 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies