| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $44.99-84.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 344.16 × 193,59 mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 363.8 × 215,9 × 9,9 mm (μέγιστο) |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M Χρώματα (6-bit + Hi-FRC) |
| Διασύνδεση σήματος | eDP 1.2 (2 λωρίδες) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +60 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $44.99-84.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 344.16 × 193,59 mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 363.8 × 215,9 × 9,9 mm (μέγιστο) |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M Χρώματα (6-bit + Hi-FRC) |
| Διασύνδεση σήματος | eDP 1.2 (2 λωρίδες) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +60 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές