| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99-41.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
MB140CS01-3 is een 14,0 inch TFT-LCD-paneel van HKC, met Full HD 1920×1080 resolutie en 2 baan eDP 1.2 interface.met een ingebouwde LED-aandrijfscircuit, waardoor het geschikt is voor schermvervanging en OEM-integratieprojecten.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | 14.0 inch |
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Afbeeldingsgebied | 309.312 ((H) × 173.988 ((V) mm |
| Grootte van de contour | 315.81±0.3(H) × 186.05±0.3(V) × 2.85±0.15 mm |
| Helderheid | 300 cd/m2 Typ. |
| Kleuren weergeven | 16.7M 6bits + Hi FRC |
| Signalinterface | 2 rijbaan eDP 1.2 |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Uitgebreide inventaris:Meer dan 1,000Het bedrijf heeft in de afgelopen vijf jaar meer dan 100.000 eigen voorraadartikelen, waaronder Raspberry Pi-boards, LCD-monitors, touchscreens, behuizingen, kabels en accessoires van toonaangevende merken.
Concurrerende prijzen:We verkopen en distribueren wereldwijd nieuwe, originele, bekende merk-elektronica.
Kwaliteitsborging:Uitgerust met internationaal geavanceerde elektronische testapparatuur en wetenschappelijke opslagsystemen om een consistente productkwaliteit te garanderen.
Expertenteam:Elite professionals met meer dan 20 jaar ervaring in de industrie en een diepgaand begrip van internationale markttrends.
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99-41.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
MB140CS01-3 is een 14,0 inch TFT-LCD-paneel van HKC, met Full HD 1920×1080 resolutie en 2 baan eDP 1.2 interface.met een ingebouwde LED-aandrijfscircuit, waardoor het geschikt is voor schermvervanging en OEM-integratieprojecten.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | 14.0 inch |
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Afbeeldingsgebied | 309.312 ((H) × 173.988 ((V) mm |
| Grootte van de contour | 315.81±0.3(H) × 186.05±0.3(V) × 2.85±0.15 mm |
| Helderheid | 300 cd/m2 Typ. |
| Kleuren weergeven | 16.7M 6bits + Hi FRC |
| Signalinterface | 2 rijbaan eDP 1.2 |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Uitgebreide inventaris:Meer dan 1,000Het bedrijf heeft in de afgelopen vijf jaar meer dan 100.000 eigen voorraadartikelen, waaronder Raspberry Pi-boards, LCD-monitors, touchscreens, behuizingen, kabels en accessoires van toonaangevende merken.
Concurrerende prijzen:We verkopen en distribueren wereldwijd nieuwe, originele, bekende merk-elektronica.
Kwaliteitsborging:Uitgerust met internationaal geavanceerde elektronische testapparatuur en wetenschappelijke opslagsystemen om een consistente productkwaliteit te garanderen.
Expertenteam:Elite professionals met meer dan 20 jaar ervaring in de industrie en een diepgaand begrip van internationale markttrends.
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies