| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $27.99-41.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB140CS01-3 είναι ένα 14.0 ιντσών TFT LCD πάνελ από την HKC, με Full HD ανάλυση 1920×1080 και διεπαφή 2 λωρίδων eDP 1.2.και ενσωματωμένο κυκλώμα οδήγησης LED, καθιστώντας το κατάλληλο για έργα αντικατάστασης οθονών και ολοκλήρωσης OEM.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 14.0 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 × 1080 |
| Πεδίο εμφάνισης | 309.312 ((H) × 173.988 ((V) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 315.81±0.3(H) × 186.05±0.3(V) × 2.85±0.15 mm |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 Τύπος. |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 6bit + Hi FRC |
| Διασύνδεση σήματος | Δύο λωρίδες eDP 1.2 |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένη απογραφή:Πάνω από 1,000,000 αυτοκατοικημένα είδη απόθεσης, συμπεριλαμβανομένων των πλακίδων Raspberry Pi, οθόνων LCD, οθόνων αφής, περιβλήματα, καλώδια και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές τιμές:Με σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου.
Διασφάλιση ποιότητας:Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμής ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για να εξασφαλίζεται η σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Εμπειρογνώμονας:Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $27.99-41.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB140CS01-3 είναι ένα 14.0 ιντσών TFT LCD πάνελ από την HKC, με Full HD ανάλυση 1920×1080 και διεπαφή 2 λωρίδων eDP 1.2.και ενσωματωμένο κυκλώμα οδήγησης LED, καθιστώντας το κατάλληλο για έργα αντικατάστασης οθονών και ολοκλήρωσης OEM.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 14.0 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 × 1080 |
| Πεδίο εμφάνισης | 309.312 ((H) × 173.988 ((V) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 315.81±0.3(H) × 186.05±0.3(V) × 2.85±0.15 mm |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 Τύπος. |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 6bit + Hi FRC |
| Διασύνδεση σήματος | Δύο λωρίδες eDP 1.2 |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένη απογραφή:Πάνω από 1,000,000 αυτοκατοικημένα είδη απόθεσης, συμπεριλαμβανομένων των πλακίδων Raspberry Pi, οθόνων LCD, οθόνων αφής, περιβλήματα, καλώδια και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές τιμές:Με σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου.
Διασφάλιση ποιότητας:Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμής ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για να εξασφαλίζεται η σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Εμπειρογνώμονας:Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές